рус | укр


Модний дизайн спальні в різних стилях інтер'єру


 

 

Дизайнерами використовується величезна різноманітність стилів для створення затишної і естетично привабливої обстановки в спальні.

Однак при цьому дуже важливо поставити на перше місце зручність, так як спальня створена для спокою і релаксації. Велика і простора спальня, вигідно відрізняється від малогабаритних спалень, гарний і вишуканий дизайн спальні, необхідно розробляти спільно з професійним дизайнером.

 

 

 

Правильно підібраний стиль спальні, дозволить втілити свої мрії про приємному відпочинку в реальність.

Багатьом подобається оформляти свої спальні в класичному стилі. На фотографіях з подібним дизайном можна помилуватися покриттям з натуральних матеріалів, важкої дерев'яними меблями, картинами. Досить часто масивну меблі штучно состарівают. В квартирі або приватному будинку, дизайн спальні дає можливість розмістити зону відпочинку на подіумі біля вікна.

 

 

 

Модерн в дизайні спальні


На кольорових ілюстраціях дизайну спальні, зображують стиль модерн, можна побачити геометричні обриси, модну сучасну меблі, металеві колірні поєднання і вигнуті лінії.

 

 

 

Замість штор застосовують жалюзі, використовують мало тканини, а стіни вирівнюють. Модерн для спальні вибирають люди, які впевнені в собі і люблять сучасні матеріали.

Мешканці мегаполісів також віддають перевагу стилю бароко. У такій спальні ліжко досить велика, в якості покриття застосовується паркет або килим з високим ворсом, ламбрекени. Ліжко та паркет в основному виділяються темними колірними поєднаннями, в дизайні обстановки рекомендується використовувати лише три кольори.

 

 

Хай-тек - це мінімалізм і простота для спальні


Підходить для тих, хто любить великі простори і мінімальна кількість меблів. Елементи в спальні повинні бути герметичними, простих обрисів. В якості матеріалів можна брати пластик і скло, обробку зробити текстильну, шкіряну, лакову.

 

 

 

 

 

Стиль прованс і класика в спальні дозволяє повністю насолодитися спокоєм


Застосовуються ніжні пастельні відтінки, штукатурку для стін світлих тонів, штучно зістарені меблі, пишний матрац, тумбочки біля ліжка, мереживо. Дизайн інтер'єру спальні в стилі прованс, відрізняються якісним дизайном, дуже легким і стильним.

 

 

 

 

 

 

 

Класичний стиль теж відмінно підходить для спалень


Для цього стилю характерне застосування тонких фіранок, круглих дзеркал, кованих меблів і вишитих картин. На підлозі повинен бути килим. Сам пол прикрашають плиткою, деревом або каменем. Стіни фарбують у коричневі, кремові або бежеві відтінки.

 

 

 

 

Псомотрите відео ролик реалізованого дизайн-проекту спальнив Києві