рус | укр


Дизайн вітальні: понад 150 варіантів прикладів у фотографіяхhttp://dizajio.com.ua/img/misc/Stil_loft/362841643fccc5950252945c90c9c8a4.jpg

 

Інтер'єр вітальні в квартирі

 

 

 

 

 

Дизайн вітальні - Облаштувати своє житло ніколи не пізно і для цього зовсім не обов'язково переїжджати в нову квартиру або будинок, тим більше сьогодні, коли магазини буквально ломляться від будівельно-оздоблювальних матеріалів, а провідні дизайнери абсолютно безкоштовно діляться з усіма своїми професійними секретами і дають корисні рекомендації.

 

 

Приклади вітальні на фото


Запорукою креативного і свіжого дизайну інтер'єру на фото, за словами стилістів, має стати стильове розмаїття, тим більше, в моді немає одного домінуючого напрямку, наприклад, як еклектичний мінімалізм 60-х рр. або футуристичний модерн 70-х рр., тому кожен може вибрати потрібний йому стиль, втілювати його в реальність і навіть поєднувати разом кілька схожих інтер'єрних концепцій. Розмивання чітких меж між "модно - не модно", "класика - модерн", "чорне - біле" дозволяє ефектно використовувати півтони і створювати нові нетривіальні поєднання в інтер'єрах.

 

Дизайн інтер'єру вітальні, ви побачите в галереї на фото. І між іншим, таким чином, ваша вітальня сьогодні буде у тренді, оскільки з часом видозмінюються і самі стилі. це добре демонструє сьогоднішній хай-тек, в якому використовуються вже не настільки насичена цілісна колірна палітра, допускається активне застосування дерев'яних елементів, а чітка геометрія набуває ледь помітну м'якість ліній.

 

Фото дизайну вітальніДизайн вітальні фото, на яких представлені інтер'єри в різних стилях. Також можна вигідно обіграти і останнє модне напрямок - обладнання житла натуральними матеріалами та аксесуарами з них, т. зв. стиль "еко".

Фото вітальні розташоване вище в галереї, показують що дизайн може бути різноманітним, як у прикладах на фото. Але в невеликих квартирах натуральний камінь цілком можна замінити тим же деревом, адже "кам'яний наряд" вимагає простору і шику. А трохи урізноманітнити прісний екостиль можна за допомогою яскравих етнографічних мотивів (тільки не використовуйте "звірині" принти), які сьогодні також на піку популярності і сучасних гаджетів.

 

 

 Найбільш виграшним інструментом інтер'єру залишається простір, секрет якого дизайнерам вдалося розгадати, на відміну від фізиків і математиків. Природно, головне не забувати базові принципи роботи - не захаращувати дефіцитну площа зайвими декоративними аксесуарами і меблями, перетворюють будинок в кунсткамеру, і підбирати виключно багатофункціональні предмети. Багато інтер'єрів в сучасному стилі на фото дизайн розкішної вітальні.

Фото зі світлими відтінками дизайну

Повторимо ще раз, що дзеркала і світлі відтінки візуально розширюють межі будь-якої вітальні, а якщо зіграти на контрасті темного і світлого кольорів, додатково обладнавши темну сторону точковим підсвічуванням, приміщення набуває дивовижну глибину. Цей же ефект, щоправда, в меншій мірі, можна забезпечити з допомогою глянсового світлого підлоги, який може бути максимум на 2-3 тони темніше стін, зробити дизайн вітальні як на фото в нашому портфоліо, допоможе дизайнер..

Актуально і зонування, особливо в житлових просторах понад 20-22 кв. м., адже в таких апартаментах людина інстинктивно відчуває себе "втраченим". Заповнювати вільні місця меблями не варто, про це ми вже говорили трохи вище, а ось за допомогою розділення кімнати на кілька зон можна досягти разючих дизайнерських рішень. Для цих цілей можна використовувати радісно міжкімнатні перегородки, розсувні двері-ширма з прозорого скла з алюмінієвим профілем, підібрати і правильно розставити меблі, застосувати подіум на підлозі, і рельєфні "ступеньчатие" стелі, поекспериментувати з основним кольором та його відтінками, а також фактурами, при дотриманні правил, дизайн вітальні вийти разюче красивим.

Дизайн та квадратура

Не забувайте і про такому важливому, але незрозумілою термін "квадратура". Фахівці дизайну пояснюють його так: око влаштоване таким чином, щоб сприймати витягнуті предмети гірше, ніж квадратні, тому вузькі і довгі кімнати необхідно "перетворювати" в квадратні, з допомогою візуального "наближення" дальньої стіни (досить пофарбувати її фарбою на пару тонів яскравіше і більш насиченою основний), а вузькі бічні стіни "розсунути" паралельно висячими дзеркалами.

Акценти в дизайн вітальні

І природно, акценти, які забезпечують занадто світлим, пріснуватим приміщень невелику "гірчинку". Фото вітальні кімнати, в яких дизайн інтер'єру виконаний в сучасному стилі, виглядають неповторно. Акценти можна "розставляти" з допомогою дрібних деталей, наприклад, керамічної квадратної вази зі свіжими квітами, а можна, навпаки, зіграти на великому розмірі і прикрасити вітальню фото шпалерами (темними полицями для дисків і книг), розміщеними на бежево-золотистої стіні. Простір вітальні стає "живим" і затишним, а найголовніше, оригінальним. Дизайн вітальні фото - в галереї робіт.

 

Відео: дизайн вітальні в сучасному стилі