рус | укр

последние статьи

Плюси італійських меблів Вже кілька століть поспіль італійську меблі вважають кращою серед кращих. Її якість і стиль завжди залишаються на високому рівні. Якщо ви вирішили купити саме таку меблі ..
Про дизайн і наповнення кухонних меблів Кожна поважаюча себе господиня мріє про розкішне кухні, на якій вона буде готувати для своєї родини з великим задоволенням. Жінки прагнуть до того, щоб на кухні було не т..
Сучасний електроінструмент для будівельників Варто визнати, що сучасні технології розвиваються дійсно швидко, так що навіть електроінструмент для будівельників з кожним роком стає все краще і краще, як приклад сайт ..
Кухня повинна бути красивою і функціональної Можливість вибрати дійсно якісний кухонний гарнітур є у кожного бажаючого. Тепер ваша кухня буде виглядати не просто непогано чи задовільно - вона буде виглядати чудово, ..
Акваріум в дизайні інтер'єру У наш час акваріуми користуються великою популярністю, що нітрохи не дивно, так як рибки і інші їхні мешканці здатні значно прикрасити та урізноманітнити будь-яке приміще..
Блог » Ксения

Дизайн. Що це і як ми це робимо

КроватьЗвертаючись до етимології слова дизайн, слід сказати, що дизайн походить від англійського design, що значить проектувати, задумувати, креслити, а також проект, малюнок, план. Термін, що позначає новий вид проектної діяльності, виник на початку 20 століття. Однак як процес, виразно став проявлятися ще в середині 19 століття в Англії. Дизайн інтер'єру, як творчий метод, полягає в пошуку створення найбільш раціональної, зручною форми. У ньому присутні два напрями творчих пошуків - від функції до форми і від форми до функції. Це якась ідея, яка ...

Поговоримо про дизайн спальні?

Хозяйская кровать с подсветкойСпальня, як центр квартири, являє собою саму інтимну зону житлового приміщення, яка закрита від сторонніх очей. В незалежності від соціального статусу, віку функція спальні не змінює свого значення - це кімната для поновлення сил і спокою. Якщо є можливість, то краще зробити спальнею ту кімнату, яка максимально віддалена від вхідних дверей. Таке розташування допоможе позбутися сторонніх звуків, завдяки чому ваш відпочинок буде повноцінним. Спальня не повинна бути прохідною. Вона може бути поєдна ...

Прийшов час змін. Робимо ремонт

Рабочее местоВсім нам необхідно щось нове, кожен з нас потребує якихось змін. Відмінним способом внести в повсякденність різноманітність і поліпшити побутові умови є ремонт, з яким обов'язково прийдуть позитивні зміни. Це може бути заміна старих шпалер, оновлення підлоги або стелі, ремонт ванної кімнати, кухні або ж повне перепланування житла. При організації ремонтних робот в квартирі або будинку, кожен повинен розуміти, що це досить складний, комплексний захід. Тим не менш, завдяки йому відбувається зміна в кращу сторону всіх, або майже вс ...