рус | укр
» Юрій Пирогов

Led-світильники в сучасних офісах

Освітлення сучасних офісів, планується ще на етапі проектування і планування робочого простору, робочий персонал повинен відчувати себе комфортно і впевнено, і освітлення в цьому відіграє далеко не останню роль. Кожне робоче місце необхідно обладнати за всіма правилами зручності, співробітники офісів проводять за своїми столами більшу частину світлового дня, тому освітленість так важлива для плідного робочого процесу. Важливим фактором є і економія на використанні електроенергії, адже сучасні технології енергозбереження досягли дуже хороших результатів за останні роки.

Що стосується саме освітлення різноманітних приміщень, в нашому випадку це офіси, то останні роки величезною популярністю стали користуватися світлодіодні світильники, вони економлять електроенергію до 90% в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання.

Освітлення офісів світлодіодними світильниками

Вже багато компаній перейшли на висвітлення своїх офісів led-світильниками, такі лампочки дають не менше світла ніж звичайні, а так само мають ряд переваг. Наприклад, лід-світильники не перегріваються як стандартні галагенкі або лампи розжарювання, тому їх можливо встановити в місця де звичайні світильники не підійдуть. Лід-освітлення створює рівномірне освітлення простору, при такому рівномірному світі хочеться працювати плідно і професійно. Таке світло буде позитивно впливати на працездатність персоналу компанії. Архітектори та дизайнери ще на етапі розробки закладають варіант освітлення офісів світлодіодними світильниками, сьогодні вже існує ціла лінійка різноманітних варіантів освітлювальних приладів.

Світлодіоди безпечні для здоров'я, вони не виділяють шкідливих речовин, не впливають на зір, а навпаки створюють в приміщеннях приємну і світлу обстановку.


Світлодіодні лампочки підходять для стандартних люстр і точкових світильників, тому кардинальних переробок в уже відремонтованих офісах робити не доведеться, електрикам необхідно буде встановити спеціальні блоки живлення, і led-світильники будуть висвітлювати приміщення офісу з новим сяйвом.
Тепер в офісах годі й очікувати величезних рахунків за електроенергію, такі світильники дають можливість використовувати бюджет на електроенергію для інших потреб в офісах.

Дуже багато лід-світильників проводиться вже готовими до установки, вони зібрані на заводі в рамочки, і на них встановлені блоки живлення.
Такий вид світильників відмінно підійде для обладнання як нових офісів, щойно після ремонтних робіт, так і для приміщень з ремонтами які виконані кілька років тому.

Однозначним висновком можна прийняти те, що світлодіоди мають масу переваг перед лампами розжарювання, і іншими технологіями застосовуються у виробництві освітлювальних приладів.