рус | укр
» Ксения

Про дизайн і наповнення кухонних меблів

Кожна поважаюча себе господиня мріє про розкішне кухні, на якій вона буде готувати для своєї родини з великим задоволенням. Жінки прагнуть до того, щоб на кухні було не тільки просторо і красиво, але і стильно. Коли кожна деталь підібрана по колірній гамі, а в приміщенні панує чистота і порядок, яка господарка відмовиться від такого «робочого місця»?

В даний час у вас є можливість втілити в реальність навіть найсміливіші мрії, а все, що для цього потрібно – ознайомитися з поняттям сучасного дизайну та наповнення кухонних меблів.

Яким може бути дизайн кухні?

Незалежно від того, який розмір має ваша кухня, ви можете зробити її по-справжньому комфортній і затишній, вибравши відповідний стиль. Також не варто забувати про колірній гамі.

Загальний вид кухні

Класичний інтер'єр кухні

На першому місці – класичний дизайн кухні, який передбачає використання чітких ліній і всіх необхідних речей. Цей стиль підійде як для великої, так і для мініатюрної кухні.

Робоча зона кухні

Наступний за популярністю – стиль мінімалізм. Він передбачає використання тільки самого важливого обладнання і поличок, які завжди повинні міститися в чистоті і порядку. Можна подивитися на сайті kuhniclub.ru, на ньому зібрана маса корисної та цікавої інформації щодо дизайну та облаштування кухонного простору.

Інтер'єр кухні в світлій цветвой гамі

Досить непоганою ідеєю буде обробка кухні в сільському стилі. Він відрізняється високою практичністю, оскільки на такій кухні кожна річ буде мати своє законне місце. Якщо ви перфекціоніст, то така кухня – це саме те, що вам потрібно.

Робоча зона кухні

Що стосується колірної гами кухонного приміщення, то тут все досить просто – вам потрібно вибирати світлі і стримані кольори для маленького приміщення, а яскраві і помітні – залишити для більш великої кухні.

Так, наприклад, дуже гармонійно буде виглядати невелика кухня в бежевих і білих тонах. Відчуття простору не буде залишати вас. Якщо ж ви є щасливим володарем великої кухні, ви можете сміливо використовувати червоні, темно-сині та інші насичені кольори.

Фотографії кухні студії

Наповнення кухонних меблів

Цей параметр залежить, насамперед, від чисельності вашої родини. Якщо у вас проживає 5 і більше осіб, то, швидше за все, вам знадобиться велика кількість поличок і шухлядок, на яких ви зможете розташувати посуд, столові прибори та інші кухонні приналежності.

класична кухня

Також важливо використовувати кожен сантиметр вашої кухні максимально раціонально. Запросіть дизайнера і підключіть фантазію – так ви зможете створити додаткові полички, які допоможуть прикрасити кухонний інтер'єр, наповнити його теплом домашнього затишку.

Беручи до уваги все вище викладену інформацію, у вас не повинно виникнути проблем з оформленням самої головної кімнати будь-якого будинку – кухні.