рус | укр
» Ксения

Оформляємо балкон

З роками балкон у багатьох людей викликає асоціацію з коморою. На ньому зберігаються різні речі, від дитячих санок до велосипедів,і консервації. Всі ці речі, природно, дуже складно утримувати в порядку, і з кожним новим накопиченням балкон ставати справжнім складом, де нічого неможливо знайти. Але балкон це не комора - самостійна площа, для якої на сьогоднішній день дизайнери придумали велика кількість ідей, про котрих ми свамі і поговоримо.

 

 

 

Балкон як місце для відпочинку

 

 

 

В першу чергу балкон це місце для відпочинку, якби він відкритим або закритим, на ньому можна розмістити зручне крісло, або кілька крісел, а так само кавовий столик. стелаж для них. І тоді вечорами ви зможете насолоджуватися у затишній обстановці смачним чаєм, і цікавою книгою. Організуйте гамак на балконі, і відпочивайте на свіжому повітрі, насолоджуючись променями сонця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо хочеться зробити балкон зоною відпочинку, але нікуди сховати потрібні речі, позаботтесь про облаштування шаф, комодів, шаф, але вони не повинні мати великий розмір, що б не захаращувати  і без того маленький простір.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балкон як домашній офіс

 

 

 

 

Для того що б оформити офіс на балконі, досить буде поставити письмовий стіл, стілець,  і прикріпити кілька поличок. Безперечними плюсами такого офісу, є свіже повітря, і гарне освітлення, тому усамітнившись можна продуктивно порабтать в тиші і приємній обстановці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балкон-їдальня

 

 

 

 

Щасливими володарями балкона є люди, у яких вихід на балкон із кухні. На такому балконі можна організувати їдальню, в якості столу можна використовувати підвіконня, або ж розмістити невеликий обідній стіл і кілька стільців. Таким чином вільного простору на кухні виявиться більше, і ви там зможете готувати їжу, а влаштовувати трапезу в особистому їдальні на свіжому повітрі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балкон-майстерня

 

 

 

 

Якщо ви любите займатися рукоділлям, оформіть балкон як майстерню, атмосферою творчості в особистому майстерні, де вам ніхто не буде заважати у втіленні новыих ідей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балкон-ігрова

 

 

 

 

Якщо вихід на балкон здійснюється з дитячої кімнати, зробіть там ігрову для вашого малюка, розмістіть там всі іграшки. Якщо ваша дитина любить малювати поставте там дошку з крейдою, ви можете оформити балкон залежно від захоплень дитини, повірте ваш малюк буде в захваті від такої ігрової.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Апартаменти - спальні
Квартира в стилі Прованс
Будинок на краю кратера вулкана

 

Горище в стилі Люкс
Красиві варіанти дизайну спальні
Готель в пустелі Лас Вегаса