рус | укр
» Ксения

Інтер'єр До і Після

Дизайнер інтер'єрів Beata Heuman дає нове життя приміщенням з допомогою обмежених коштів, подивіться на Лондонську квартиру, як жартома каже дизайнер в стилі "Міський шик сафарі". 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайнер використала недорогий кухонний гарнітур " Glendevon від Howdens з Хлоя Alberry античний латунь ручок і Calacatta мармуровою стільницею з каменю інтер'єрів; Вона також додала, полиці вище блоків і пофарбованих стін, щоб відповідати, з Dulux '2005Y20R '.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли Беата знесла розділову стіну між кухнею і спальнею, з'явився вільний простір, який вона використовувала в якості тонкого шафи позаду опорної колони. Ми з вами можемо бачити стілець, з колекції Ніки Хаслам в Turnell&Gigon.

 

 

 

 

ДО

 

 

 

ПІСЛЯ

 

 

 

На дизайн дошкі можна постійно змінювати малюнки.

 

 

 

 

 

 

 

ДО

 

 

 

ПІСЛЯ

 

 

 

Протягом ремонту, Беата використовувала дзеркала для відбиття світла, і створення ілюзії простору; у вітальні, пара дзеркал в бронзових рамах, дизайнер повісила їх один навпроти одного вище дверей, такий прийом збільшує відчуття висоти стелі.

 

 

 

ДО

 

 

 

 

ПІСЛЯ

 

 

 

"Люди іноді бояться замовних речей, але ви просто повинні знати, куди йти," говорить дизайнер. Вона рекомендує знайти недорогі обрізки, доступні від окремих виробників тканини; штори вітальня (фото вище), зроблені з тканини, яку Беата купила досить дешево.
ДО

ПІСЛЯ

ДО

ПІСЛЯ

Ліжко було "одягнене" в розкішну суміш текстур і візерунків, у тому числі синього і білого акценту від Лізи Корті у Флоренції. геометричне дзеркало від Mufti займає місце традиційно над узголів'ям. "Це досить гламурно і трохи несподівано," говорить Беата.
 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні