рус | укр
» Анна

Монтаж підвіконь з натурального каменю

У дизайн проектах нашої студії часто використовуються незвичайні варіанти декору, це додає дизайну вишуканості, одним з таких варіантів декорування є підвіконня з натурального каменю: мармур, граніт, онікс. Розповімо трохи про підготовку місць для установки підвіконь і монтаж безпосередньо кам'яного підвіконня на прикладі наших об'єктів. Цей процес повинен контролюватися виконробом і підрядною організацією яку вибере замовник для виготовлення і монтажу кам'яного вироби. Ще почитайте як проводиться установка кам'яних підвіконь тут за посиланням, хороша стаття з розписаними етапами робіт.

Замір віконних пройомів для монтажу

Все починається з виміру прорізів на об'єкті, необхідно максимально відповідально ставиться до цього етапу, натуральний камінь матеріал не дешевий, і якщо виникнуть похибки, то готовий виріб просто може не стати в заплановане місце. Міряють довжину підвіконня, глибину, визначають вихід краю підвіконь на краю стін, а також стверджується нависання від фронтальної стіни. Виробники роблять креслення майбутнього виробу і передають на підтвердження відповідальній особі по ремонтним роботам (виконроба), він повинен поставити підпис і витримати поставлене тих завдання.

Монтаж кам'яних підвіконь

Професійна установка підвіконь з натурального каменю

Для установки буде потрібно додаткові матеріали і пристосування, необхідно захистити вироби плівкою і картоном від будівельних сумішей, знадобиться вологостійка фанера, герметик і спеціальний клей для монтажу виробів. Приступаючи безпосередньо до монтажу професіонали обов'язково обробляють поверхні ґрунтовкою, це гарантує відмінне з'єднання клею і поверхні, частина підвіконня знаходиться під вікном повинна бути максимально притиснута під його рамою, а протилежний край на 1-2% опущений для скочування води. Щілина між вікном і встановленим виробом необхідно закрити герметиком в уникненні появи грибка. Коли монтажний клей висохне можна буде зняти захисне покриття та видаліть забруднення на підвіконні.

А що найцікавіше це тільки верхівка айсберга, ці здавалося б прості поради і рекомендації стосуються звичайного простого підвіконня, але ж є вироби зі складними і навіть багаторівневими еркерами, підігрівами, вставками, підсвічуваннями. Це основні моменти і правила по установці таких виробів, природно професійний монтажник або бувалий будівельник знає ще масу тонкощів і хитрощів по монтажних роботах, в одній статті не перелічити всього. Головне не забувати про те що завжди варто вибирати перевірені організації, адже в будівельній сфері дуже багато проколів трапляється саме через людей з недостатньою кваліфікацією.