рус | укр
» Admin

Металопластикові вікна - вибір конструкції і дизайну

Металопластикові вікна давно перетворилися мало не обов'язковий атрибут будь-якого інтер'єру. Конструкція таких систем може відрізнятися різним виконанням, оскільки в роботі над стандартним віконним прорізом використовується від однієї до трьох стулок різної ширини, крім того, за бажанням клієнта застосовуються, як звичайні, так і енергозберігаючі склопакети, профілю з різною кількістю камер, сама різноманітна фурнітура. Але при цьому дизайн вікон з ПВХ у всіх цих випадках є стандартним, виконаним на основі білого глянсового профілю.

Варіанти оформлення віконного отвору

З одного боку, знайти більш універсальний і, одночасно, ідеальний варіант оформлення віконного отвору важко, адже такі вікна можуть бути елементом інтер'єру будь-якого приміщення, але з іншого боку, іноді хочеться чогось особливого, більш ексклюзивного, але проблема полягає в тому, що коштів у більшості споживачів вистачає тільки на найдешевші металопластикові системи.

 

 

 

 

 

 

Сучасні розробники віконних конструкцій врахували ці, цілком з'ясовні, побажання своїх клієнтів, тому стали в останні роки працювати над дизайном віконних систем. Приклад якісних вікон можна подивитись на сайті geokomrest.ua/catalog/balconies/balkon-s-vynosom. Так, наприклад, фахівці віконної компанії Ѕһиссо зробили своєю «фішкою» ідеально білосніжну профільну систему, що відрізняється дивовижною глянсовою поверхнею, що нагадує дзеркало, а також обрали для ущільнюючого контуру приємний, сірувато-перловий колір. Ця характерна особливість віконних систем, виділила моделі системи Ѕһиссо серед інших виробів і привернула до них нових споживачів.

 

 

 

 

Фахівці бренду Salamander зробили акцент на загальному абрисі профільної системи, тому вона тепер має злегка закруглені кути, більш вузький профіль і особливо плавні лінії. Це надає їм вкрай вишуканий і сучасний вигляд, відмінно поєднується з дизайнерськими напрямками типу техно, хай-тек, арт-деко.

 

 

 

 

Новинки ринку металопластикових вікон

 

Ще однією новинкою ринку є використання ламінуючої плівки різних кольорів, зазвичай, з легким «металевим» відливом. Вона прекрасно імітує поверхню металевого алюмінієвого профілю, надаючи інтер'єру ексклюзивні і бездоганно стильні риси. Такі металопластикові вікна на замовлення від виробника можна подивитися за посиланням. Такий профіль втілює в собі естетику профілю з цього алюмінію і високі експлуатаційні характеристики профільної системи з полівінілхлориду. Крім того, за допомогою такого профілю можна створювати настільки модне сьогодні, панорамне скління, при якому товщина профілю мінімальна, зате поверхня склопакета гранично збільшена. Це дозволяє збільшити природний світлопоток, а отже, зекономити кошти господарів на витрати за оплату електроенергії.

 

 

 

 

Ще один напрямок – плівка, що імітує текстуру різноманітних сортів дерева. Знову ж таки, такий профіль об'єднує в собі візуальні особливості натуральних дерев'яних рам і дешевизну металопластикової системи. Це, напевно, ідеальний варіант для інтер'єрів, створених в класичному напрямку, особливо, в вікторіанському стилі.

 

 

 

 

 

 

Ще одна варіація на тему дизайну – конфігураційні особливості металопластикових профілів. Вони можуть бути використані для установки в нестандартних віконних отворах, наприклад, в арочних або круглих, у французьких «балконах» і у вікнах, що нагадують квадрат.

 

 

Як бачите, дизайн металопластикових вікон сьогодні дійсно дуже різноманітний, тому не зупиняйтеся на стандартному варіанті, якщо він вас не влаштовує, вивчайте весь асортимент пропозицій і робіть свій вибір залежно від стилістичного напрямку вашого інтер'єру і особистого уявлення про красу.