рус | укр
Статті » ремонт квартир

Оформляємо підлогу в спальні

То якою буде підлога в спальні, так само важливо, як і вибір меблів, та текстилю. В якійсь мірі підлога в спальні є початковою точкою, для наповнення кімнати меблями, декором і текстилем. При оформленні підлоги, важливо звертати увагу на колірну гаму, якість і стиль поверхонь, щоб в кінцевому підсумку покриття виправдало ваші очікування і зробило кімнату ще більш комфортною, і звичайно ж практичною.         Для наших кліматичних умов, доцільно буде використовувати для покриття підлоги дерево або ковролін, так як обидва ці мате ...

З чого почати ремонт квартири?

Незалежно від того, велика квартира або у неї зовсім маленька площа, ремонт буде непростим процесом, що вимагає пильної уваги і ретельної підготовки. Ремонт варто починати не з придбання матеріалів, і не з демонтажу старих покриттів, а з планування. Спочатку необхідно продумати наповнення кожної кімнати: що і де буде розташовано. Для цього складаються плани кімнати, але не тільки вид зверху. Для кращого зорового уявлення загальної картини, слід зробити види для кожної стіни. На планах вказують розміщення меблів, розеток, світильників і інших важливих деталей. Також на плані можна вказати, де яка обробка буде використовуватися.

Паркет як елемент дизайну приміщення

Фото дизайну квартир. Обідня зона в вітальніПол - це обов'язкова конструкція будь-якого приміщення, тому до технології його укладання і до вибору підлогового покриття слід підійти вкрай ответственною В даній статті ми не будемо торкатися технологічні будівельно-ремонтні аспекти створення міцної і надійної підлогової конструкції, оскільки це тема для окремої великої статті, а розглянемо підлогу в якості елемента дизайну. 4 3 Наступна »