рус | укр
Статті

В данный момент переводчик не работает. Обратитесь к системному администратору

В данный момент переводчик не работает. Обратитесь к системному администратору ...

Пофарбовані стіни у ванній - достоїнства і недоліки

Існує багато негативних думок і міфів з приводу пофарбованих стін у ванній, мовляв вони швидко покриваються нальотом і грибком, і тому є непрактичними. насправді пофарбовані стіни у ванній набирають все більшу популярність, їх можна побачити на просторах інтернету, а так само в журналах, така фарбування виглядає оригінально і яскраво. Але напевно найбільшим її перевагою є те, що ніяких грибках і нальоти не може бути й мови, якщо звичайно ваша ванна кімната має хорошу вентиляцію. У цій статті ми хотіли б вам довести що дизайн інтер'єру ванної в якій пофарбовані стіни це ще й дуже стильно, а так само сучасно, давайте розвіємо найпоширеніші міфи тому приводу.    

Помилки при оформленні передпокою

У цій статті ми хотіли б поговорити про найпоширеніші недоліки і помилки, які відбуваються в передпокоях при її оформленні. Тому якщо ваша прихожа кімната здається вам темною і незатишною, в ній мало місця і під ногами постійно щось плутається, а збори куди або стали зовсім не в радість - наша стаття допоможе вам позбавитися від таких недоліків всього лише за кілька днів, наприклад за вихідні.         Темний передпокій     Прихожа кімната якоюсь мірою є обличчям вашого будинку, адже то перше місце куди потрапляють прийшли до вас в дім ...

Взаємовідносини замовників і дизайнерів

У цій статті хотілося б торкнутися таку важливу тему, як взаємини дизайнера і замовника, не рідко трапляється так, що вже під час проектування замовник може відмовитися від роботи з дизайнером, чому трапляється так? У цій статті ми хотіли б поділитися з вами думками дизайнерів, і привести найбільш типові ситуації, які впливають на передчасне закінчення створення дизайну. Ця стаття буде особливо актуальною для тих, хто планує звернутися за допомогою до фахівців, що б розробити дизайн інтер'єру, прочитавши наші поради ви будете готові до багатьох ситуацій та їх наслідків.