рус | укр
» » Зонування простору кухні в побуті!

Зонування простору кухні в побуті!

Не залежно від того, велика чи маленька у вас кухня, грамотне зонування не тільки дозволить забезпечити вам гарний інтер'єр у цьому приміщенні, але і зробить його максимально ергономічним. Продумане зонування дозволить легше та швидше справлятися з готуванням, та і зручно це буде як для господині, так і родини або гостей.

Плануючи інтер'єр кухні, слід обов'язково враховувати її архітектурні особливості, що дозволить швидше визначитися з вибором безпосередньо самої меблів. Кухонний гарнітур можна розташувати в один ряд, що зручно при невеликій площі приміщення або, якщо у перспективі планується об'єднання кухні з вітальні або їдальні. Кухонний гарнітур типу «Г», також зручний в невеликих приміщеннях, так як дозволяє звільнити достатньо простору для розміщення обіднього столу без втрати зручностей при готуванні. Дуже зручно використовувати «П» образні кухні, що дозволить створити зручну зону для приготування їжі, а при використанні двосторонньої меблів, можливо комфортне використання її під бар або обідній стіл. Півострівне і острівне розташування кухонних гарнітурів характерно для великих приміщень, виберіть стильні табурети дизайн кухні. При цьому, півострів може бути використаний в якості обіднього столу, робочої або варильної поверхні, також, знизу острова зручно розташовувати висувні ящики і полиці для зберігання різних приладів.

Робоча зона

Розсувні двері в кухню

Кухня в дизайні

Зонування кухні — це не тільки правильне розташування робочої зони і обіднього столу, але і грамотна організація робочого простору, яке можна умовно розділити на зону готування, зону мийки та зону зберігання посуду і продуктів. При цьому, вважається найбільш зручним організація цих зон у трьох кутах умовного трикутника.

Зона приготування їжі повинна включати саму варильну поверхню або плиту, яка може бути як електричної, так і газовій, але, використовуючи газ потрібно пам'ятати, що приміщення необхідно ізолювати від інших приміщень перегородкою. Також, якщо використовується варильна поверхня, духовка також повинна знаходитися в зоні готування, нехай навіть будучи вбудованою в меблі.

Зона миття — це місце, де ви будете мити посуд і інвентар, а також сушити її. Тому тут потрібно встановити мийку і платформу для стікання води з помитою посуду, посудомийну машину, сушку, яку можна встановити зверху. Під мийкою, традиційно, можна зробити місце для відходів, а також фільтрувальної і подрібнювальне обладнання.

Зона зберігання являє собою місце, де буде зберігатися інвентар і посуд, а також продукти, тому сюди можна встановити основні шафи і полиці, холодильник, інше. При цьому, ящики можна встановлювати в два яруси під саму стелю. Крім того, завжди зручно використовувати конструктивну ергономічну і багатофункціональні меблі, яка, як і грамотне зонування, дозволить полегшити процес приготування їжі у багато разів!

Для облаштування свого будинку дивіться інформацію на http://rostovskaya.all.biz/

 

 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні

 

«Зонування простору кухні в побуті!»