рус | укр
» » Вибираємо полотенцесушитель - дизайн сантехніки

Вибираємо полотенцесушитель - дизайн сантехніки

У цій статті поговоримо про життєво необхідної частини ванної кімнати, а саме про полотенцесушителе. Цей елемент виконує кілька функцій одночасно, сушить рушники, і обігріває ванну кімнату. Пройшли ті часи, коли на дизайн рушникосушок не звертали уваги, що в наш час існує велика кількість рушникосушок, з абсолютно різним дизайном, так що ви неодмінно виберете якийсь, саме для себе.

  Внутрішня частина душовою

Вибираємо полотенцесушитель

В момент вибору рушникосушки, визначитеся який вид вам підходить більше, а які є види ми поговоримо нижче.

Велику роль відіграє розмір ванної кімнати, а так само ступінь вологості в приміщенні. Якщо ви вже вибрали місце для кріплення рушникосушки, переконайтеся що до нього можливо прикріпити кріплення.

Будьте готові до безлічі технічних питань, в магазині де ви вирішили придбати полотенцесушитель, фахівці допоможуть вам підібрати найкращий варіант вам підходить за технічними характеристиками. Так що, перед походом в магазин вивчіть всі особливості ванної кімнати, які могли б вплинути на роботу рушникосушки, а саме: конструкцію приміщення, діаметр труб, і особливості подачі гарячої води.Які існують рушникосушки

Існує три види рушникосушок, які вони і в чому їх відмінність, давайте розберемося разом.

 

Водяні полотенцесушителі

Такі рушникосушки використовують гарячу воду, яка циркулює у системі теплопостачання будинку. А це означає, що полотенцесушитель буде теплим, лише тоді, коли в будинку є гаряча вода, при відключенні гарячої води, полотенцесушитель буде холодним. Це не завжди зручно, з цього продовжимо розглядати види рушникосушок.

 

Електричні рушникосушки

Електричні рушникосушки, відрізняються від водяних тим, що вони заповнені рідким теплоносієм, це може бути як вода, так і масло або антифриз. Всередині такого рушникосушки знаходиться тен, або гріючий кабель, що має теплозахисну оболонку, для такого приладу досить 220V. Температуру можна регулювати самостійно, або ж за допомогою термостата, який ви самі зможете встановити за своїм бажанням.

 

Важливо! Зверніть увагу на вологість в приміщенні. Потрібно правильно розташувати електропроводку, для того що б в майбутньому уникнути проблем.

 

Електричний полотенцесушитель можна використовувати абсолютно будь-якій кімнаті, не обов'язково тільки у ванній. Електричний полотенцесушитель може служити відмінним доповненням  до стандартного змійовика, він буде гріти приміщення в холодну пору року.

 

Комбіновані полотенцесушителі

 

Такі рушникосушки дуже зручні, так як вони використовують в якості опалення і воду, і електрика. Таким чином є можливість мати цілий рік теплий радіатор. Ви самі можете вручну регулювати температуру і режим роботи, це дуже зручно.

 

 

 Якщо у вашої ванній кімнаті спостерігається підвищена вологість, є можливість прокласти кабель в стіні, а підключити його можна до захованої розетки.

 

 

Баланс влади
Преображення їдальні
Ідеї для ванної кімнати

 

итальянская ванная Стильная сантехника
Способи візуального розширення ванною
Ванна в стилі Прованс
Ідеї сучасного стилю ванній

 

«Вибираємо полотенцесушитель - дизайн сантехніки»