рус | укр
» » Способи візуального розширення ванної кімнати

Способи візуального розширення ванної кімнати

 

Стандартна ванна кімната має не просто маленькі, а мінімальні габарити, тому дизайнери вважають це приміщення самим «важким» в роботі, адже їм потрібно не просто створювати інтер'єр, а створювати його так, щоб розширити розміри простору.
Для цих цілей використовуються різні прийоми, в першу чергу, легкі, напівпрозорі матеріали, які роблять предмети інтер'єру більш «повітряними» і невагомими.

 

Подвійна раковина в дизайні ванної

 

 

Також варто використовувати невеликі предмети меблювання, виконані в світлих і холодних тонах, які, до того ж, оптично видаляють предмети. Для цих цілей краще використовувати ніжно-блакитний, світло-сірий, зеленуватий і перламутровий відтінок, які додадуть ванній кімнаті вишуканість і дозволять візуально «додати» кілька квадратних сантиметрів до приміщення.

 

Зручна подвійна раковина.

 

ванна кімната

 

Хорошим ефектом володіє орнамент у вигляді горизонтальних смуг, викладений плиткою або нанесений на плитку, покладену таким чином, щоб формувати ці смуги. У ванній кімнаті з низькою стелею, горизонтальна викладка буде недоречна, краще створювати вертикальні смуги, які тут же «піднімуть» стеля. Для цих цілей варто застосовувати дрібний кахель, ще краще буде виглядати мозаїчне панно. Переглянути всі для ванної, можна відвідавши магазин сантехніки в Києві, варто відповідально підійти до дизайну приміщення, адже ціни на сантехніку досить високі.

 

Загальний вигляд ванної

 

Просто приголомшливий ефект надає плитка з химерним візерунком, який при викладенні набуває необхідну глибину й обсяг. Зверніть увагу – облицьовувати такою плиткою ванну кімнату повинні тільки професіонали, оскільки вона досить складна в роботі. А ось використовувати занадто велику плитку, створювати з неї різні орнаменти і застосовувати фактурний матеріал – не варто, оскільки такий матеріал, навпаки, звузить простір, зробивши його менше.

 

модна ванна кімната

 

Обов'язково застосовуйте дзеркала – вони не тільки доповнять інтер'єр ванної кімнати, будучи в ньому доречними, як ніде, але і візуально розширять простір. Дзеркала можуть бути повішені на стіни або вставлені в панелі навісних шаф, що в поєднанні з фурнітурою з хрому створить ідеальний ефект сучасного динамічного простору.

 

італійська ванна

 

Що стосується освітлення, то воно повинно бути продуманим до дрібниць, оскільки деякі види світильників можуть зменшити ванну. Краще встановити кілька освітлювальних приладів, кожен з яких буде виконувати конкретні функції, а самим яскравим світлом – висвітлювати зону дзеркала і умивальника (спробуйте застосувати світлодіодні лампи, світло яких можна направляти за власним бажанням в потрібну сторону). Якщо ж ви хочете чогось оригінального – використовувати підлогове освітлення, яке сформує приємний розслабляючий світло, ідеально відповідний для прийняття вечірньої ванни.

 

Оригінальні полички у ванній

 

Не забувайте про безпеку – лампи повинні бути надійно захищені плафонами, здатними витримувати високу температуру і вологість, віддаючи в даному випадку перевагу безпеки, а не красі, хоча сьогодні цілком можна знайти варіант, який поєднує і перше, і друге якість.

 

Мозаїчне панно

 

 

Баланс влади
Преображення їдальні
Ідеї для ванної кімнати

 

итальянская ванная Стильная сантехника
Способи візуального розширення ванною
Ванна в стилі Прованс
Ідеї сучасного стилю ванній
«Способи візуального розширення ванної кімнати»