рус | укр
» » Спальня в фіолетовому кольорі

Спальня в фіолетовому кольорі

Коли настає момент вибору колірної гами для спальні, частіше ми керуємося тим, що чим спокійніше і приглушений буде її колір тим краще, часто ми нехтуємо яскравими поєднаннями в спальні, але даремно, адже вони здатні зробити кімнату яскравіше і цікавіше. Але існує категорія більш напористих, і впевнених у собі особистостей, які позитивно ставляться до різного роду колірних експериментів в спальні, отримуючи в підсумку дуже стильний інтер'єр.
 Дизайн спальни с сиреневыми акцентами
 
 Цю статтю ми вирішили присвятити використанню фіолетового кольору, який чомусь то використовують з побоюванням, але фіолетовий колір є багатогранним. Цей колір допоможе створити в спальні інтимну атмосферу, додасть до інтер'єру елегантності і розкоші. Тому сміливо використовуйте в інтер'єрі спальні цей загадковий колір.
 
  
 
 

Рекомендації по використанні фіолетового в спальні:
 
 
 
 
- Найкраще виглядає фіолетовий колір у великих просторах, якщо ваша спальня є невеликий, краще використовувати насичений фіолетовий у мінімальній кількості, або не використовувати зовсім.
 
 
 
 
- Ми вже неодноразово говорили про те, що всі темні тони прекрасно поєднуються з білим кольором, але не варто в спальні використовувати виключно ці два кольори, так як з їх допомогою спальня може стати холодної та відчуженої.
 
 
 
 
Фіолетовий Колір однаково добре впишеться в інтер'єр спальні, дівчини або чоловіки, дитини, підлітка або літньої людини. Але використовувати цей активний колір слід помірно.


 
 
 

Використовуємо фіолетовий колір правильно

 
 
 
 
Не варто бояться використовувати фіолетовий колір в інтер'єрі спальні, адже він здатний приємно вас здивувати, створюючи загадкову атмосферу, але використовувати такий колір потрібно правильно як саме це зробити, ми розповімо нижче.
 
 


 

 
 
 Максимальне використання фіолетового в спальні

 


Якщо ви хочете щоб у вашій спальні фіолетовий став основним кольором, його можна використовувати в якості акцентної стіни, наприклад за узголів'ям ліжка, якщо у вас багаторівнева стеля, один з рівнів можна оформити в цьому кольорі, ще один спосіб це застелити килим фіолетового кольору.
 
  
 
 

Локальне використання фіолетового виглядає добре тільки в тому випадку, якщо ваша спальня має великий простір, і хороше освітлення. Тільки в таких умовах глибокий фіолетовий колір буде виглядати по справжньому розкішно, але якщо використовувати його в маленьких приміщеннях він буде здаватися темним і похмурим.
 
 
 

 
 


 

Якщо все ж хочеться використовувати фіолетовий колір, але вас турбують побоювання, є відмінний спосіб перевірити підійде вам фіолетовий колір чи ні, для цього потрібно на час впровадити його в спальню, наприклад пофарбувати двері або узголів'я. З плином часу ви зрозумієте хочете ви використовувати цей колір спальні чи ні, а так само яку його кількість вас задовольнить.
 
 


 
 
 Порада! Якщо у вашій спальні присутні арки, камінний портал, ніші, колони або еркери, фіолетовий колір допоможе підкреслити скульптурні особливості. Для цього можна використовувати фіолетову фарбу, або шпалери за бажанням навіть з орнаментом, а коллони можна обліцеват за допомогою панелей.
 


 

 
 
 
 

Оббивка для меблів

 


Якщо спальня має велику площу, і дозволяє розмістити додаткові предмети меблів, крім ліжка і комода, можна скористатися оббівкой фіолетового цвета.Ето можуть бути крісла, пуфи, або оттаманкі для них можна вибрати насичену темно-фіолетову оббивку, яка буде виглядати по справжньому благородно. Але якщо ваша спальня має невеликі габарити, дизайнери настійно не рекомендують користуватися таким прийомом, щоб не зробити кімнату похмурою і похмурою.
 


 

 
 
 

Якщо ви використовуєте фіолетовий колір в спальні у вигляді оббивки, слід відмовитися від дополнители використання цього кольору в інших елементах інтер'єру.

 
 


 
 
 
 
 

Текстиль та декор

 
 
 
 
 
Декор інтер'єру є останнім етапом оформлення. Деякі люди вважають його незначним, але даремно, декор здатний завершити образ інтер'єру, створити неповторну гармонію, і оживити його. Якщо ви все таки не зважилися використовувати локально фіолетовий колір в інтер'єрі, тоді упровадите його в вашу спальню у вигляді декоративних елементів, цей варіант так само підійде вам, якщо спальня має невеликі розміри. Штори, килимки, покривала, абажури - ці всі елементи можна вибрати в фіолетовому кольорі, і навіть якщо цей колір зі времнем вам набридне, ви з легкістю зможете замінити його на якийсь інший, з декоративними елементами це буде зробити набагато легше, ніж наприклад з перефарбуванням стін.
 
  
 
 З якими кольорами поєднувати

 
 
 
 
Фіолетовий колір досить активний, і насичений, все від того що вийшов він у результаті змішування пристрасного червоного, і глибокого синього. Він таїть у собі якусь загадковість, а некотрие люди приписують йому навіть містичність, цей колір досить багатогранний, якщо комбінувати його з яскравими квітами, вони будуть здаватися спокійніше, а світлі відтінки придбають додаткову чистоту.
 
  
 
 
 


Ваша спальня буде здаватися загадковою і розкішною, якщо використовувати в ній насичений фіолетовий в комбінації зі світлими відтінками, такими як:
 
 
 
 
 
-Білий
-Беж
-Горіховий
-Оливковий
-Сірий
-Молочний
 
 
 


 
 
 Але якщо ви хочете створити яскраву і неординарну спальню, комбінуйте фіолетовий з яскравими відтінками, цей спосіб так само гарний, коли спальня служить не тільки місцем для відпочинку, але ще і поєднує в собі декілька функціональних зон, а саме: зону відпочинку, кабінет, гардероб , а іноді і вітальню. Таким чином комбінуючи основний фіолетовий, з різними кольорами в кожній із зон, ви створите одночасно цілісний, але такий різний інтер'єр. Так наприклад зона відпочинку може виконаються в спокійних відтінках фіолетового, а в кабінет можна додати зелений колір, який здатний концентрувати увагу і заспокоювати, для вітальні і гардероба можна використовувати як доповнення до фіолетового кольору помітні аксесуари.
 
  
 
 
 

Хтось вважає що спальня повинна бути виконана виключно в світлих тонах, хто той же навпроти хоче додати яскравих фарб, скільки людей стільки й думок. Але все ж не варто забувати про основну функцію спальні - а це відпочинок і розслаблення, тому вибирайте кольори, які здатні заспокоювати і налаштовувати на хороший сон, і нехай ваша спальня буде самою затишною.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Дизайн спальни с сиреневыми акцентами
Вибираемо подушки  Стилі віталень
Фіолетовий акцент

 

итальянская ванная
Барна стійка
 Розширюємо квартиру
Все для ванної
«Спальня в фіолетовому кольорі»