рус | укр
» » Спальня. Все по Фен-Шую

Спальня. Все по Фен-Шую

Елегантна картина

Спальня – саме індивідуальне, навіть інтимне, місце, в якому людина проводить свій час. Це місце відпочинку, сну, відновлення сил, релаксації, оновлення не лише тіла, але й душі. Як казав відомий філософ Артур Шопенгауер: «Сон для всіх людей є тим же, що і завод для годин». Природно, нічний сон триває дещо довше. Тому кожен із нас розуміє, наскільки важливо, зробити спальню затишною, зручною, комфортною. Виходячи з того, що сон займає третю частину нашого життя, ми зобов'язані добре висипатися, щоб на завтра творити нові справи. І спальня в цьому займає далеко не останнє місце.

Китайська наука і філософія фен-шуй вивчає вплив предметів на різні сторони людського життя. Дуже багато робіт присвячено тому, яка повинна бути спальня для повноцінного фізичного відпочинку, відновлення психічних сил, гармонійне інтимне життя. Краще, щоб спальня була розташована якомога далі від вхідних дверей, не мала суміжних стін з кухнею або ванною кімнатою. Перше на що потрібно звернути увагу – це простір кімнати. За фен-шуй спальня повинна бути просторою, повітряної. Якщо це маленьке приміщення, то його можна візуально збільшити за допомогою світлих тонів. Велике значення має вплив енергії інь, яка несе жіноче начало і янь, несуча чоловіче начало. Це теж слід враховувати при оформленні спальні по фен-шуй. І так, китайська філософія говорить про те, що в спальні повинна переважати енергія інь. Іншими словами, - це м'які тони, помірне освітлення, округлі форми. Але в тому випадку, якщо ви погано спите або ваше інтимне життя вимагає стимуляції, тоді слід внести більше енергії янь. Це яскраві фарби, багато світла, висока меблі.

ДзеркалоЦентральне і дуже важливе місце у спальній кімнаті займає ліжко. В-першу чергу, ліжко повинна бути особисто ваша, а не передана у спадок від бабусі або мами. Відпочиваючи на такому ліжку, ви будете вбирати ауру і енергетику іншої людини і навіть можете повторити його долю. У – друге, вона повинна бути не дуже велика, без вмонтованих ящиків. Все ж якщо ящики є, то максимум що в них можна зберігати – це постільна білизна, а не речі, фотоальбоми або дитячі іграшки. Положення ліжка - біля стіни з видом на вхідні двері, щоб бачити хто входить в спальню, але спати ногами до дверей – неприпустимо. Між ліжком і стіною повинен залишатися зазор 10-15 див. Сімейна пара повинна спати на одному суцільному матраці, інакше можливий розрив відносин. Не слід використовувати велику кількість дзеркал. За фен-шуй вони руйнівно діють на енергію любові, що негативно відображається на відносинах між чоловіком і жінкою. Дзеркала постійно випромінюють енергію, яка призводить тіло і душу в процесі сну в стан неспокою. Спальня повинна бути максимально віддалене від вхідних дверей. Коли в домі сторонні люди, двері в спальню повинна бути закрита.

Таким чином, спальня – маленький світ, в якому ми набираємося сил, енергії, любові. В наших силах зробити цей світ гармонійним і затишним.

 

 

Дизайн спальні - оформлення ізножья
Оформляємо сіру спальню
Підбираємо колір стін для спальні

 

Інтер'єр залу в приватному будинку
Оформляємо камінний портал
Оформлюємо підлогу в спальні

 

«Спальня. Все по Фен-Шую»