рус | укр
» » Поєднання кухні з вітальнею

Поєднання кухні з вітальнею

Поєднання кухні з вітальнеюДобре буде виглядати поєднана кухня і вітальня? Слід взагалі об'єднувати ці два приміщення? Досить часто ті люди, квартири яких знаходяться в старих будівлях, ламають стіну між кухнею і суміжним приміщенням, щоб отримати вітальню відповідного розміру.

Такий крок є дуже важливим, так як потім повернути все як було вже не вийде. З цієї причини слід продумати всі варіанти, порівняти всі плюси і мінуси, а потім вже ламати перегородку між двома приміщеннями. Проте зазвичай ті люди, які обирали подібний варіант, відчували себе набагато вільніше.

 

 


Вітальня студія


Поєднана кухня і вітальняБагато йдуть на такий крок, так як на маленькій кухні неможливо розмістити обідній стіл, розрахований на всю сім'ю, а також багато інші необхідні елементи. І в результаті власники житла отримували вітальню, поєднану з кухнею. Результат зазвичай радує всіх, хто зважується на такі кардинальні зміни і сміливі експерименти.

Поєднана кухня і вітальня має свої переваги і недоліки. Головним плюсом такого об'єднання приміщень є збільшення простору кухні. Коли проводиться суміщення приміщень, ми отримуємо в своє розпорядження ту стіну, де раніше розташовувалася двері, завдяки чому можна помістити в кухню більше побутової техніки та елементів меблів. До всього іншого, у новій кімнаті є два вікна, завдяки чому квартира стає освітленою.

 

 

Кухня АрДеко - МінімалізмТакож господиня зможе одночасно з приготуванням їжі доглядати за дітьми, дивитися телевізор і бути в курсі інших сімейних заходів. Коли в домі гості, то господиня може спілкуватися з ними, не йдучи з кухні.

Але у всіх цих плюсів, є і мінуси. Одним з них є відсутність ізольованого приміщення, що є значним недоліком для великих сімей, які проживають у маленьких квартирах.

Незважаючи на те, що жінка тепер може більше спілкуватися з чоловіком і дітьми, у неї вже немає власного простору, де вона могла б не тільки зайнятися приготуванням, але і побути наодинці з собою. Добре, коли власники житла можуть часто спілкуватися з гостями, але друзям і рідним не сподобається спостерігати за горою брудного посуду.

 

 

Новопечерські Липки дизайн інтер'єруНе слід забувати і про запахи. Добре, якщо під час приготування їжі у господині не пригорають і не прокисають страви, нічого не падає на підлогу і не проливається. Але подібний ідеал недосяжний. Однак можна позбутися від неприємних запахів страв за допомогою витяжки високої якості, регулярного провітрювання приміщення і підтримки чистоти.

В цьому випадку поєднана кухня і вітальня стане прекрасним вибором для родини, яка проживає в малогабаритній квартирі. Незважаючи на те, що досить багато недоліків, від них можна позбутися завдяки грамотному дизайну приміщення.

Існує два види планування, які підходять в цьому випадку. Це відкрите планування, при якій вся меблі обрана в одному стилі, і закрита планування, при використанні якої встановлюють барну стійку, меблі або перегородку, щоб огородити зону кухні від вітальні.

 

Поєднання кухні і вітальні

 

 

Інтер'єр кутової кухніЯкщо вибрати другу планування, то в цьому випадку можна приховати робочу зону кухні від небажаної уваги. Таким чином, робоча зона кухні буде відгороджена від уваги гостей. У цьому випадку гості не побачать раковину й обробний стіл.

Якщо придбати глибоку подвійну раковину і приховати її за барною стійкою, шафою або перегородкою, то брудний посуд не виявиться в прямій видимості запрошених гостей. Краще всього під таку раковину помістити відро для сміття. Для повної зручності господині краще всього встановити посудомийну машину поруч з раковиною.

У тому випадку, якщо власники квартири обрали відкритий , то раковину слід помістити у віддалений куток, щоб при першому погляді вона не кидалася в очі. Розсувні двері допоможуть відгородитися від запахів, що виникають під час приготування їжі. Подібним чином можна досягти зручності в зміненому просторі малогабаритної квартири.

 

 

Дизайн нестандартної кухніКухня, поєднана з вітальнею, дозволяє інакше поглянути на малогабаритну квартиру, зробити її затишною і просторою для всієї родини. Якщо врахувати всі важливі дрібниці і звернутися до фахівця, то дизайн інтер'єру квартири стане не тільки привабливим, але і функціональним.

 

 

 

 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні

 

«Поєднання кухні з вітальнею»