рус | укр
» » Поради щодо вибору барних стільців в кухню

Поради щодо вибору барних стільців в кухню

Такі елементи меблів як барні стійки, стали все частіше зустрічатися в різних інтер'єрах, так як своєю функціональністю заслужили схвалення багатьох людей. Особливою популярністю користуються барні стійки в квартирах-студіях, а так само в невеликих кухнях, де немає місця для обіднього столу. У цій же статті ми хотіли б поговорити про барні стільці, які як вірні компаньйони завжди супроводжують барні стійки, сьогодні хотілося б поговорити про те, як їх правильно вибрати, а також обговорити їх основні характеристики, ну що ж приступимо.


Загальний вид кухні

 

 

 

Вибираємо барні стільці спираючись на висоту

 

Перед тим як придбати барні стільці, необхідно зрозуміти яка висота вас цікавить, в будь-якому випадку необхідно відштовхуватися від висоти барної стійки, що б вам було за нею так само зручно сидіти як і за обіднім столом. Так як у різних членів сім'ї, різний зріст, має сенс звернути увагу на барні стільці з регулятором висоти, і тоді не потрібно буде побоюватися, що комусь з родини буде некомфортно проводити час біля барної стійки. Якщо ж модель, яка сподобалася не має регулятором висоти, постарайтеся відміряти максимально точну висоту від підлоги до нижньої частини стільниці, саме з цього результату і вийде висота стільця, зазвичай це десь 25-35см.


кухня в теплих тонах

 

 

Щодо стилю приміщення

 

Все в інтер'єрі має бути гармонійно, а так само доповнювати один одного, тому якщо ваш інтер'єр виконаний у класичному стилі, буде логічним придбати стільці у такому ж стилі. Виконуються вони найчастіше з дерева і мають оббивку з натуральних матеріалів, наприклад з шкіри, в таких моделей часто зустрічається наявність спинки, а іноді ще й підлокітників. А якщо ж ваша квартира більшою мірою оформлена за допомогою сучасних елементів, ви можете вибирати серед будь-яких барних стільців, ну звичайно ж з виключенням класичних моделей.

 

Кухня Ар ДекоСкладові барних стільців

 

Для того що б правильно підійти до питання комплектації барних стільців, слід визначити для себе, як часто ви збираєтеся ними користуватися, і протягом якого часу вони будуть задіяні, далі можна вже приступити до вибору.


Матеріал. найпоширенішим матеріалом є або акрил, або пластик, і той і інший варіант має досить стильний вигляд. Але на жаль їх не можна віднести до категорії міцних матеріалів, і якщо у вашій родині є хтось з вагою понад 90 кг, вам доведеться задуматися про більш міцний матеріал, наприклад такий як дерево.

 

Підніжка. Цей елемент вважається обов'язковим в барних стільцях, він повною мірою забезпечує комфортне перебування на стільці, так що якщо крім естетичного виду, вас таксамо цікавить функціональність і зручність, відразу відмовтеся від розглядання варіантів не маючих підніжки.

 

Опора. Опора може складатися з декількох ніжок, а до найбільш стійких та міцних можна віднести ті, які мають 4 ніжки. Як ми вже згадували вище, якщо у вашій родині у людей помітно різний зріст, купуйте моделі з регулятором висоти.

 

Спинка.Багато хто задається питанням: а чи потрібна спинка у барному стільці? Якщо ви проводите за барною стійкою трохи часу, а служить вона лише для сніданків і перекусів, то ви цілком можете вибрати модель будь-якої конструкції. Якщо ж барна стійка замінює вам обідній стіл, і ви проводите за нею повноцінні трапези, бажано щоб спинка була, так ваш час проведення в даному місці стане більш комфортним, за бажанням можна вибрати моделі з підлокітниками.

 

Оббивка.Використання оббивки залежить від вашого бажання, звичайно моделі з м'якими сидіннями здаються набагато приємнішими і зручнішими, але сучасні моделі на сьогоднішній день змушують над цим серйозно задуматися, адже часто складно зробити вибір на користь унікального дизайну, або на користь зручностей, тут вже вирішувати вам.

 Барна стійка поєднана з кухонним островом

 Облаштування та планування кухні


Різноманітні дизайни кухні


У якому стилі оформити кухню?

 

 

 

Класичний інтер'єр кухні

 
Колірне рішення

 

Для початку потрібно вибрати колір конструкції, він повинен максимально поєднуватися з іншими елементами присутніми в інтер'єрі, так же матеріал з якого виготовлена конструкція може десь ще бути присутній в інтер'єрі, і вони будуть гармонійно перегукуватися. А що стосується текстильного оформлення, ви можете пофантазувати, колір сидіння або візерунок на текстилі може поєднуватися зі шторами, або диваном у вітальні, придивіться краще до свого інтер'єру, і ви обов'язково знайдете правильне рішення.Світла сонячна кухня-студіяЗручність

 

Перед тим як придбати вподобану вам модель, слід визначити наскільки вона є комфортною, для цього необхідно просто сісти на стілець, і ви відразу відчуєте зручно вам чи ні, якщо ніщо не порушує ваш комфорт, можете сміливо купувати дані стільці.


 Загальний вигляд робочої зони кухні

 

 

 

Просторий будинок в Сіетлі
Будинок з садом на даху
Дизайнерський особняк

 

Елегантний сучасний будинок
Приватна резиденція в горах
Лофт - квартира в білому кольорі

 

«Поради щодо вибору барних стільців в кухню»