рус | укр

Ремонт квартир - Реалізований дизайн

Консультация по телефону: 097 937 4972

Консультация по телефону: 097 937 4972

Дизайн проект, може бути тільки початком нашої з вами співпраці, ми супроводжуємо і втілюємо ваші з нами ідеї в життя. Ваш час не буде витрачено на тяготи ремонту квартири або приватного будинку, про це подбаємо ми. Комплексна реалізація істотно знижує ризик виникнення помилок до мінімуму, отже немає додаткових витрат.

Ремонт квартири

Вартість ремонту залежить від рівня складності рабіт!

Комплексний ремонт від 1500 грн/м2

Телефонуйте для консультації 097 937 4972 Евген

 

Як це відбувається? Після розробки і узгодження дизайн-проекту, ми зможемо озвучити необхідний бюджет, який потрібно ремонтних робіт. Ремонт квартир в Києві, ми проводимо нашими будівельними бригадами, будівельники мають багаторічний досвід роботи, процес ремонту постійно контролюється керівником проекту.

Ремонт у квартирі з дизайн-проектом, дасть вам можливість спокійно займатися своїми справами, в той час як ваші бажання реалізуються в життя!

 

 

Реалізація дизайну в життя

Найкращим прикладом роботи «DIZajio», буде порівняння проектних візуалізацій з фотографією готового інтер'єру. На фото реалізований інтер'єр квартири в стилі мінімалізм. Основні особливості квартири, наливна підлога у всіх приміщеннях, велика вітальня студія відкритого планування, а так само витримана монохромна колірна гамма. Знизу фотографія, зверху комп'ютерна графіка.


Ще один реалізований дизайн проект

Реалізований інтер'єр квартири від «DIZajio» виконаний в м'яких плавних лініях і формах, коричнево бежева колірна гамма надає особливого затишку. Елементи Ар Деко використовуються в декорі та виділення зон. Рівень ремонту преміум класу з італійськими меблями і німецької сантехнікою.

Арочна композиція Підсвічування спальні Світло для кухні Підсвічування для ванної

 

Втілений в життя дизайн проект трикімнатної квартири в Києві

Квартира в стилі модерн, дизайн розроблений в пастельних і ніжних кольорах, прямі лінії інтер'єру підкреслюють і надають изюменку дизайну. Продумані функціональні зони, змінено планування, після будівельників, а так само виконані ремонтні роботи нашими будівельними бригадами.

стильна сучасна кухня дизайн беденной зони кухня-студія підсвічування в дизайні спальні
дизайн інтрьер спальні дитячий інтер'єр м'який куточок в інтер'єрі світло в інтер'єрі

 

 

 

Потрясні апартаменти
6 творчіх спалень
Варіанти п'яти творчих дитячих

 

Сучасний будинок з цікавим дизайном
Яскравий білий дім
Два сучасних будинки