рус | укр
» » Проект спальної кімнати

Проект спальної кімнати

Спальня в жовто-сірих тонахОбираючи той чи інший проект спальної кімнати, необхідно пам'ятати, що спальня – відокремлений острівець для відпочинку, сну, інтимних фантазій. Тому так важливо, щоб він був теплим, затишним, відповідав вашої душевної гармонії. Розробляючи дизайн проект спальні, потрібно велику увагу приділяти кольору, який буде домінувати в кімнаті, меблів, декору, освітлення. Адже спальня – місце відпочинку, відновлення сил для активної працездатності та гарного здоров'я.

Для створення проекту спальні необхідно розглянути сучасні тенденції, які використовують дизайнери при оформленні інтер'єру цієї частини житлового приміщення. Однією з останніх тенденцій є чорно – білий проект спальні. Такий проект спальні можна виразити через поєднання в інтер'єрі окремих поверхонь чорного і білого кольорів або ж через використання смугастого малюнка. Такий малюнок може бути присутнім на стінах або на одній стіні. Все залежить від вашої фантазії і смаку. У сучасному проекті спальні як ніколи популярні дзеркала, які можуть розташовуватися і в узголів'ї ліжка, і на стінах, і на стелі, і на меблях. Додаткові дзеркала дають можливість створити простір, наповнений легкістю, елегантністю, легкістю. Дуже популярне використання золота і золотавих кольорів. Вони можуть поєднуватися з килимами, розкішними тканинами і навіть хутром. Відносно стін, то популярністю користуються, як і м'які кольори для створення однотонних поверхонь, так і шпалери з великим малюнком у вигляді великих квітів, великих листів. Актуальність набувають шпалери з смугастим малюнком. Однотонні стіни завжди залишається в моді. Їх можна урізноманітнити барвистим панно або фотошпалерами на природничу тематику. В обробки стін можна використовувати золотисті відтінки і блиск. Проект сучасної спальні включає в себе низьку і трохи мінімалістичні меблі. У такій спальні меблі не є головним акцентом, а виконує виключно практичні функції.

Світла мебліСтворюючи проект спальні, необхідно пам'ятати, що спальня – це та кімната, в якій закінчується один день і починається новий. Краще щоб спальня кімната була просторою. Адже там не тільки ми спимо або відпочиваємо, але і можемо робити ранкову зарядку, читати, займатися, слухати музику. Також в спальні зберігаються особисті речі, аксесуари. І важливо не перетворити спальну кімнату в місце, де центральне місце займає шафа. Рішення дуже просте - це вбудовані стінні шафи, шафа-купе або ж, якщо дозволяє приміщення, - гардеробна кімната. Далеко не останню роль у спальні грає освітлення. Слід уточнити, що від використання стельових світильників краще відмовитися, оскільки їх світло може чинити подразнювальну дію на наші очі. Рішення можна знайти у вигляді світильників, які змінюють орієнтацію. Їх світло можна направити туди, куди потрібно в даний момент часу. Найкраще джерела місцевого освітлення розташувати біля ліжка, а другий – там, де збираєтеся працювати або займатися. Освітлення повинно бути комфортним, м'яким.

Таким чином, правильно продуманий проект спальні дасть можливість здорового сну та гарного відпочинку. Він повинен бути максимально підкреслювати індивідуальність людини і відповідати його внутрішнім змістом.

 

 

Дизайн спальні - оформлення ізножья
Оформляємо сіру спальню
Підбираємо колір стін для спальні

 

Інтер'єр залу в приватному будинку
Оформляємо камінний портал
Оформлюємо підлогу в спальні

 

«Проект спальної кімнати»