рус | укр
» » Поява дитини і корективи в інтер'єрі

Поява дитини і корективи в інтер'єрі

Коли в будинку з'являється дитина, це воістину чудова подія яку всі чекали і готувалися до неї, вона приносить багато позитивних емоцій і приємних змін в житті кожної людини. Часто до такої події ми ретельно готуємося, але потрібно не забути підготувати до цього і свій будинок, адже речі та предмети меблів, що не представляють загрози для нас, можуть стати смертельно небезпечними для маленьких і активних дітей. Саме тому ми вирішили поговорити про те, як слід підготувати свій будинок, ще до того, як в ньому з'явиться новий і такий довгоочікуваний член сім'ї.

  

 

 

Текстилю має бути в міру

 

 

При появі в будинку малюка слід відмовитися від щільних штор і ламбрекенів, по перше коли дитина буде підростати і робити свої перші кроки, вона буде шукати у всьому опору, якщо дитина знайде цю опору в шторах, такий варіант може бути небезпечним, адже на малюка може впасти карниз. По друге на щільних і важких шторах збирається багато пилу, а маленькій дитині потрібно багато чистого повітря, до того ж кімнатка малюка повинна часто провітрюватися, тому замініть такі штори на короткі, або ж віддайте перевагу жалюзі або римським шторам.

 

 

 


Підлогове покриття так само має велике значення, відразу слід відмовитися від килима з високим ворсом, так як він здатний накопичувати в собі велику кількість пилу, навіть якщо ви будете пилососити щодня, все ж вам не вдасться до кінця позбутися його накопичення.

 

 

 

 Про вибір кольорів та освітлення в дитячій кімнаті


Оформлення ігрової зони для дитячої кімнати


Дизайн дитячої для двох різностатевих дітей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Подбайте про хороше освітлення

 

 

Місце де розвивається і пізнає навколишній світ ваш малюк, повинно бути добре освітленим, у виборі колористичного рішення краще віддати перевагу світлим і пастельним відтінкам, особливо якщо кімната має невеликі розміри, світлі тони здатні збільшувати простір.

 

 

 


Повернемося до освітлення, воно повинне бути ясним, і якщо до появи в кімнаті було лише одне джерело світла, тепер їх має бути декілька, встановіть в кімнаті дитини диммер для того, що б можна було регулювати ступінь яскравості світла. Можна подбати про дорослішання дитини наперед і встановити в коридорі сенсорне підсвічування яке буде реагувати на рухи, і тоді дитині не буде страшно йти вночі в туалет.

 


 

 

Безпека понад усе

 

 

Цей важливий пункт ми вирішили залишити для закінчення нашої статті, ми всіляко хочемо уберегти наших дітей і дати їм все найкраще, давайте ж поговоримо про предмети інтер'єру які можуть представляти реальну загрозу для вашого малюка. Основними елементоми які викликають загрозу для здоров'я дитини можуть стати гострі кути меблів, але якщо ви вже оформили кімнату малюка не викидати ж вам всі предмети меблів, існують спеціальні силіконові накладки, які можна кріпити на гострі кути.

 

 

 Існують також спеціальні пристосування які будуть перешкоджати дитині у відкритті вікон, дверей або шаф, ну це вже в тому випадку, якщо малюк підросте. Особливу небезпеку для діток являє кухня, краще сховати подалі всі гострі предмети, і не забувати блокувати варильну поверхню і духовку, квіти з горщиками краще так само прибрати подалі на деякий час, особливо якщо горщики виконані з кераміки.

 

 

 

 

 

Вілла К - в Німеччині
Вілла 'Нова вода'
Сірі відтінки в квартирі

 

6 дизайнів інтер'єру
Чорна вітальня - ідеї
Дизайн в стилі Лего

 

«Поява дитини і корективи в інтер'єрі»