рус | укр
» » Підбираємо меблі для дитячої

Підбираємо меблі для дитячої

Загальний вид дитячої 33Одним з головних атрибутів правильно пристрою дизайну дитячої кімнати є підбір меблів. Цей процес вимагає чимало зусиль. Адже дитячі меблі повинна бути міцною, зносостійкою, стійкої, володіти відмінними експлуатаційними характеристиками, повинна бути зроблена з екологічно чистих матеріалів і бути безпечною для дитини. Не потрібно купувати меблі неадекватних розмірів. У такій кімнаті малюк буде відчувати себе незатишно. Меблі повинна відповідати віку дитини.

Для правильного підбору меблів для дитячої кімнати, необхідно керуватися трьома основними критеріями. По-перше, це ергономічність і функціональність, по-друге, безпека (фізична, психологічна, екологічна) і в третіх, оригінальність. Розглянемо, що ж являє собою перший критерій. Дитяча кімната багатофункціональна, адже це місце не тільки для відпочинку і сну, але і – для ігор, розваг, навчання. Іншими словами – це і вітальня, кабінет, гардеробна. Тому розстановка меблів повинна бути такою, щоб вмістити все необхідне і при цьому залишити достатньо вільного місця. Меблі повинна відповідати потребам і віку дитини, бути зручною у використанні. Другий критерій говорить про безпеку меблів. То що оточує малюка, впливає на розвиток його характеру, смаку, приймає участь в формуванні особистості. Тому інтер'єр дитячої кімнати повинен забезпечувати піднесений настрій і потяг до творчості, нести позитивні емоції, формувати правильне сприйняття естетичної і інтелектуальний розвиток. Підібрати меблі потрібно так, що б дитяча кімната несла барвистий, яскравий і світлий образ. Така комбінація гарантує психологічну безпеку малюка.

Совренная підліткова кімната.Крім всього іншого не слід забувати і про фізичної безпеки, яка дуже важлива для маленьких дослідників. Меблі повинна бути без гострих кутів, бути стійкою і міцною, мати елементи захисту. Екологічна безпека ґрунтується на тому, що меблі повинна бути виготовлена з екологічно чистих і нетоксичних матеріалів. На сьогодні ринок пропонує дитячі меблі з дерева, пластику, ДСП, МДФ. Меблі з дерева – екологічна при наявності відповідних сертифікатів на лаки та клею. Мінусом є те, що на ній легко залишаються подряпини і сколи. Недорогим і популярним матеріалів в наш час залишається ДСП. Краще купувати меблі з ламінованої плити, так як вона стійка до механічних і термічних впливів. Найбільш широко використаним матеріалом у виготовленні дитячих меблів залишається МДФ. Він виготовляється з дуже дрібної деревної тирси, які пресуються під високим тиском без використання штучних склеюючих речовин. Така меблі мене схильна до механічних пошкоджень, ніж дерев'яна. Останній критерій оригінальність включає в себе переваги і побажання маленького власника кімнати. Підбираючи меблі, прислухайтеся до думки своєї дитини. Адже кімната – це його фортеця, в якій він повинен почувати себе в безпеці і комфорті.

  Таким чином, правильно підібравши дитячий меблі можна створити яскравий, різнокольоровий, затишний світ дитячої кімнати. Цей світ повинен бути наповнений любов'ю, оригінальністю і малюк, проводячи в ньому свій час, всебічно розвиватися. 

 

 

Дизайн кімнат для підлітка
Барвисті ідеї для дитячої
Елементи традиційних стилів
 
Оформляємо стелю в дитячій
Проектування дитячих кімнат
Правильне освітлення дитячої

 

«Підбираємо меблі для дитячої»