рус | укр
» » Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів

Багато хто з наших клієнтів дають рекомендації своїм знайомим, ми цінуємо таку довіру і намагаємося робити свою роботу ще краще, що б всі наші замовники були задоволені фінішним результатом.

На цій сторінці ми збираємо відгуки в мережі інтернет від наших відбулися клієнтів

 

Проект трикімнатної квартири: Київ, м-рн Позняки

Юлія 13.12.2014            відгук з сайту Як-фірма

Хотіла б висловити подяку студії Дизажіо за чудово виконану роботу і просто дивовижний результат. Завжди хотіла, щоб для моєї квартири був розроблений унікальний професійний дизайн. А то ми всі звикли самі так самі, там шпалери, там лінолеум або паркет, там якісь шторки, жалюзі, меблі, розташована не впопад. Загалом, довго я дивилася готові дизайнерські проекти інших квартир і мріяла зібрати потрібну суму і здійснити свою мрію. Студію дизайну порадили добрі знайомі, тому я як-то легко зважилася на це співробітництво, оскільки чула схвальні відгуки. Для початку виклала своє бачення того інтер'єру, який я хотіла б побачити, дизайнер запропонував декілька варіантів, вніс свої корективи, розповів де і що краще зробити, як буде виглядати той чи інший елемент. Довго ми міняли, коректували, продумували, з урахуванням габаритів нашої житлоплощі, поки не прийшли до єдиної концепції. В результаті я отримала той проект, який хотіла б втілити в життя. Справа за малим - реалізувати. Я вдячна співробітникам студії за кропітку і дуже важку роботу, за таке уважне ставлення до кожного клієнта, уміння слухати й прислухатися.

 

 

Дизайн-проект приватного будинку: Київ

Олеся  08.11.2014            відгук з сайту domik.ua

Замовили дизайн-проект заміського будинку, навіть не уявляла що вийде все так чудово, кожен сантиметр житла підраховано, немає зайвої, непотрібної площі, все гармонує між собою, вийшло дуже затишно, і незвично, сама б я ніколи такий інтер'єр не придумала. Висловлюю вам величезну подяку за вашу кропітку, але прекрасний праця.

 

 

Дизайн-проект інтер'єру квартири: Київ, Печерськ

Олеся  07.03.2014            відгук з сайту dizajio.com.ua

Довго вибирали серед київських студій дизайну інтер'єру, хотілося б дизайнер розумів з півслова, адже не так багато часу виходило приділяти новій квартирі. У підсумку після довгих роздумів визначилися на Дизажіо, і на щастя не помилилися, наш проект виконувала дизайнер Альона, практично з першого разу ми стверджували всі ескізи нашого дизайну, які вона пропонувала. Після завершення роботи над проектною документацією, Олена підібрала всі необхідні матеріали та меблі, після чого ми разом з будівельниками студії Дизажіо почали реалізацію нашого проекту в життя. Результат привзошел наші очікування, ми практично не приїжджали на будівництво, а коли нас запросили для перегляду готової квартири у нас з'явилася маса позитивних емоцій. Тепер ми всією сім'єю насолоджуємося нашим стильним і модним інтер'єром. Ще раз спасибі всій команді фахівців студії Дизажіо!


 

Проект інтер'єру квартири: Київ, Оболонь

Ігор  17.12.2014            відгук з сайту Гугл+

Спасибі колективу студії Дизажіо - дизайн інтер'єру, за цікавий проект і добросердечное ставлення і уважне та активну участь, за слушні поради під час ремонту,дякую за допомогу у підборі матеріалів. Я дуже задоволений,що прислухався до вас, тому що зараз розумію скількох помилок я уникнув, поки йшов ремонт. Я дуже задоволений результатом вашої професійної роботи.

«Відгуки наших клієнтів»