рус | укр
» » Помилки при оформленні передпокою

Помилки при оформленні передпокою

У цій статті ми хотіли б поговорити про найпоширеніші недоліки і помилки, які відбуваються в передпокоях при її оформленні. Тому якщо ваша прихожа кімната здається вам темною і незатишною, в ній мало місця і під ногами постійно щось плутається, а збори куди або стали зовсім не в радість - наша стаття допоможе вам позбавитися від таких недоліків всього лише за кілька днів, наприклад за вихідні.

 

 

 

 

Темний передпокій

 

 

Прихожа кімната якоюсь мірою є обличчям вашого будинку, адже то перше місце куди потрапляють прийшли до вас в дім люди, про передпокою цілком можна судити про іншому дизайні квартири, а так само про господарів. Тому якщо у вашій вітальні темно як в коморі, а темні шпалери її більше посилювати цей недолік пора змінювати те причому негайно.

 

 

 

 

Що тут можна зробити? Природно таку приходжу потрібно висвітлювати й висвітлювати, насправді практично всі передпокої має невеликий простір і не має вікон, тому більшість дизайнерів радять утриматися від застосування темних відтінків в якості оформлення стін. Але і не обов'язково виконувати їх виключно в білих тонах, адже навіть в якійсь мірі може бути непрактичним, адже передпокій це саме те місце звідки ми приходимо з вулиці, і існує велика ймовірність забруднень. Радимо вам звернути свою увагу на такі відтінки як:


-бежевий
-персиковий
-світло сірий
-молочний
-кавовийЦей перелік відтінків можна продовжувати дуже довго адже спектр таких відтінків дуже великий. Другим рятівним колом для темного передпокою буде хороше і якісне освітлення, то може бути навіть не одне джерело освітлення а кілька їх можна розташовувати у шафи або банкетки, а так само у дзеркала, до речі про дзеркалах, вони стануть не тільки відмінними помічниками при зборах куди небудь а її і будуть відбивати світло і візуально збільшувати простір.

 

 

 

 

Мало місця

 

 

Більшість типових квартир не може похвалитися габаритними передпокоями, зазвичай то лише невеликий острівець який з'єднує вхідні двері і кімнату, або ж коридор. Для того що б збільшити простір тут так само не зайвим буде згадати про використання лише світлих відтінків, а так само про дзеркалах які в таких приміщеннях можуть розташовуватися уздовж всієї стіни, ви не повірите своїм очам наскільки ваша вітальня стане більше і просторіше. При купівлі шаф і тумбочок віддавайте перевагу глянцевим поверхнях, які подібно дзеркал добре відбивати світло, і тим самим роблять приміщення набагато затишніше.

 

 

 

 

Безлад

 

 

Якщо ви при вході в будинок залишаєте в передпокої на увазі свої сумки і рюкзаки а так само маєте звичку класти одяг приміром на банкетку, збираючись її прибрати пізніше але забуваєте про це, і без того маленької передпокою починається хаос і безлад, до того так само може призвести безсистемне зберігання верхнього одягу і аксесуарів. Для того що б вирішити цю проблему досить лише акуратно перемістити всі ці речі в шафу розмір і глибина яких залежать від кількості речей, але все ж дизайнери інтер'єру Києва все ж не радили б захаращувати простір надміру габаритними предметами меблів.

 

 Порада! Якщо у вас велика сім'я, краще відмовитися від відкритого зберігання речей, що б уникнути відчуття безладу.

 

 

Взуття під ногами

 

 

Взуття розташована уздовж стіни так само виглядає безладно, до того ж поруч з нею завжди утворюється багато бруду і пилу, а коли на вулиці дощова погода її можуть бути і патьоки тому таке зберігання виглядає не кращим чином. А от якщо ви зверніть увагу на спеціальні системи для зберігання взуття, яких просто неміряно як у звичайних, так і в інтернет магазинах ! Вам стане набагато простіше зберігати взуття, а так само привести свою приходжу в належний вигляд, і заощадити таке необхідне вільний простір.

 

 

 

 

Зберігання дрібних речей

 В передпокої обов'язково має бути місце для зберігання дрібних речей таких як ключі або квитанції, до них так само можна віднести рукавички і парасольки. Для таких речей обов'язково потрібно спорудити або поличку, або консоль, або гачки що б не створювати знову ж таки відчуття безладу і зникнення будь-яких речей, що переводитися з одного місця на інше. Крім того системне зберігання ніколи не було зайвим, а навпаки завжди є запорукою гарного інтер'єру.
 

 

Можливо вам буде цікаво:


Розширюємо простір передпокою

Як організувати передпокій

Картини в інтер'єрі

«Помилки при оформленні передпокою»