рус | укр
» » Оформляємо стіни в дитячій кімнаті

Оформляємо стіни в дитячій кімнаті

Оформлення стін в дитячій кімнаті є одним з найбільш важливих елементів, адже малюк буде їх щодня споглядати і вони обов'язково вплинуть на його розвиток. На даний час існує кілька найбільш популярних способів оформлення стін в інтер'єрі дитячої, саме їх ми і хочемо вам представити в цій статті.

 

 

Дизайн дитячої кімнати

 

 

 

Однотонне покриття

 

 

Таке оформлення є найпоширенішим і природним, але за елегантностю і витонченысюз навряд чи зможе зрівнятися якимось іншим. Вам підійде такий дизайн, якщо ви віддаєте перевагу частій зміні обстановки, наприклад ви зможете оформити стіни за допомогою постерів, картин або дитячих малюнків, а коли вам це набридне, ви з легкістю зможете їх перефарбувати в інший колір. Світлі і однотонні шпалери в дитячій можна порівняти з чистим білим аркушем, з яким ви можете робитивсе що вам заманеться.

 

 

Яскрава меблі для дитячої

 Настінні малюнки в дитячій

 

 

Малюнки в дитячій кімнаті виглядають жваво і яскраво, при цьому створюють грайливий настрій. найпростішим способом є нанесеннязадопомогою трафарету, по суті, не обов'язково створювати великі і барвисті малюнки кораблів, квітів, машин та іншого, це можуть бути звичайні чіткі або хвилясті лінії, до речі, за допомогою яких ви зможете зонувати простір.

 

 

дитячий інтер'єр

 

 

Якщо ви готові до більш серйозних кроків, тоді існує ще кілька технік нанесення малюнка, процес звичайно буде трудомістким і тривалим, але результат вас обов'язково порадує. Якщо ви не впевнені у своїх художніх навичках, тоді краще звернутися до майстра, що б напевно бути впевненим в гарному результаті. Ви тільки уявіть які казкові ідеї можна втілити в дитячій вашого малюка, а найголовніше наскільки ваша дитина полюбить свою кімнату, а в дорослому віці переглядаючи фото, вона буде з великою теплотою і трепетом згадувати цей дизайн.

 

 

дитяча

 За допомогою горошку

 

 

Малюнок в горошок вже давно перестав вважатися виключно дівчвчим, на сьогоднішній день існує безліч дизайн-проектів, у яких можна побачити стіни в горошок в кімнаті для хлопчиків. Застосування горошку це не обов'язково чорно-білі поєднання, ви можете комбінувати його розміри, колір і насиченість. Тому сміливо втілюйте такий принт як в дівчачих так і в кімнатах для хлопчиків. Але краще всього застосувати такий принт на одній зі стін зробивши її акцентной, ніж оформляти за допомогою горошку всі стіни.

 

 


 

 

Географічний акцент

 

 

З самого дитинства ваш малюк починає пізнавати світ, і усвідомлювати, що він є його частиною. Ви можете зробити цей процес більш цікавим, наприклад в якості настінного декору використовувати географічну карту, малюкові напевно буде цікаво дізнатися розташування різних країн і міст, а так само дізнатися на якій відстані вони знаходяться один від одного. Ви можете створити гру, за допомогою якої будете по черзі на час шукати ту чи іншу країну, такі ігри не тільки веселі але і дуже розвиваючі. А географічні знання напевно стануть в нагоді вашій дитині в подальшому, і допоможуть зародити любов до подорожей.

 

  

 

Букви і цифри

 

 

Цей декор можна так само віднести до привабливого і функціонального одночасно. Зараз дуже популярно оформляти стіни літерами і цифрами на магнітах, які дитина зможе рухати, і створювати при цьому слова, або математичні приклади. Навчання з допомогою ігор, вважається одним з найбільш ефективних, так чому б не застосувати його в дитячій вашої дитини?

 

 

 

 

Якщо дитина любить малювати

 

 

Якщо ви помічаєте, що ваш малюк не байдужий до малювання, і намагається малювати як можна частіше і де завгодно, це чудово! Ви зможете заохотити це захоплення, і навіть допомогти дитині розвиватися і фантазувати в межах власної кімнати. Грифельна дошка тренд усіх минулих сезонів, який не збирається здавати свої позиції найближчим часом.

 

 

Ви можете придбати таку дошку певних розмірів, а можете зробити ще різноманітніший вчинок, та придбати спеціальну фарбу по якій можна малювати крейдою, з її допомогою можна оформити як одну стіну, так і всі, що для цього лише потрібен валик, терпіння і звичайно ж натхнення. Нам здається малюк буде невимовно радий, що в його розпорядженні можуть бути всі стіни для створення на них різноманітних малюнків щодня, і можливо ви робите неоціненний внесок у майбутнє відомого світового художника, подумайте над цим.

 

 

 

 


Можливо вам буде цікаво:


 

Оформляємо стелю в дитячій


Помилки при проектуванні дитячої кімнати


Дизайн кімнати для підлітка

«Оформляємо стіни в дитячій кімнаті»