рус | укр
» » Оформляємо стеля в дитячій кімнаті

Оформляємо стеля в дитячій кімнаті

Ця стаття присвячується тим батькам, які хотіли б створити для свого малюка казкову дитячу кімнату, і цікавляться питанням, як краще оформити в ній стелю, так що б вона подобалася дитині, і гармонійно поєднувалася з усіма елементами інтер'єру. Ми спробували зібрати кращі рекомендації, і варіанти оформлення стелі в дитячій кімнаті.

 

 

 
 

 

 

  

Фарбування стелі в дитячій кімнаті

 

 

 

 

Для того, щоб створити неповторну атмосферу в дитячій кімнаті, не обов'язково вдаватися до допомоги фахівців-декораторів, існують варіанти створення оригінальної стелі власними руками. До такого варіанту можна віднести створення небес за допомогою фарби. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність фарб, вони відрізняються фактурою, кольором ну і звичайно ж вартістю. Пройшли ті часи, коли варіант для оформлення стелі був тільки один - розведене у воді біле вапно. Сьогодні можна дозволити собі різнокольорові стелі в дитячій: сині, рожеві, зелені, жовті і багато інших.

 

 

 
 

 

 
Уявіть, які емоції у дитини буде викликати блакитне небо над головою, і легкі білі хмарки, це почуття радості і легкості, такий вид може надати нових сил для будь-яких починань, і надихнути дитину.


 

 

 

 


Якщо ви все ж зважилися, відтворити в дитячій кімнаті небесну гладь, варто задуматися не тільки про естетичну привабливість, а й про матеріали з яких виготовлена фарба. Адже малюк повинен жити тільки в екологічно чистій кімнаті тому при покупці фарби, попросіть у продавця сертифікат якості.

 

 

 


 

 

 

 


У такому простому варіанті оформлення стелі є як переваги, так і недоліки, переваги ми вже обговорили, а ось до недоліків відноситься вирівнювання поверхні безпосередньо перед нанесенням фарби. Якщо ви вирішите знехтувати цією порадою, то після нанесення фарби на нерівну поверхню, ризикуєте отримати дуже помітні горби, які повністю зіпсують будь-яку картину, нанесену на стелю. Якщо ви вирішили створити акцентну стелю, однотонне покриття явно не для вас. Для того, що б стеля була яскравою і вигадливою, використовуйте трафарети, можна розмалювати стелю, довіряючи повністю своїй фантазії, ну це звичайно за умови, що ви володієте художніми здібностями. Ваша дитина буде в захваті від такої стелі у власній кімнаті. І буде з гордістю розповідати друзям, яке диво створили батьки, в його власній кімнаті.

 

 

 

  

  

Фарбування в дитячій кімнаті є дуже практичним варіантом, тому що його можна змінювати в залежності від бажання, і смаків дитини. А так само можна розмальовувати його відповідно порам року, так влітку на ньому може бути зображено синє небо і яскраве сонечко, навесні легкі хмари і перші квіти, осінью листопад, а взимку сніжинки. Так ваші діти зможуть радувати вас новими досягненнями, а ви їх у свою чергу новими елементами в дизайні їхніх кімнат.

 

 

 

  

 

  

 

Натяжні стелі в дитячій кімнаті

 

 

 

 

 

Цей спосіб оформлення стелі є більш складним, і тут не обійтися без рук фахівців. Ви могли часто бачити натяжні, гладкі і дзеркальні стелі на просторах інтернету, у дитячій кімнаті на них можна нанести будь-яке зображення, а точкова система освітлення здатна підсвітити і зробити стелю ще більш блискучою і розкішною.

 

 

  

 

 

 
Який малюнок зобразити на стелі в дитячій кімнаті? Це питання цікавить усіх батьків, для того, що б знайти відповідь на це питання потрібно в першу чергу придивитися й прислухатися до інтересів дитини. Навіть якщо ваші з ним переваги зовсім не схожі, все ж не вам жити в дитячій кімнаті, нехай стеля буде оформлена саме так як до душі дитині. Наприклад на стелі в дитячій можуть з'явитися такі зображення:

 

 

 - Мультиплікаційні або казкові герої

- Портрет дитини

- Квіткові мотиви

- Морські пригоди

- Карта світу

- Космос або зоряне небо

 

 

 
 

 

 
Спробуйте втілити бажання дитини в життя, і його радості не буде меж, а якщо ваша дитина радіє, звичайно радієте і ви. На відміну від першого варіанта покриття стелі, перед застосуванням натяжних стель, зовсім не обов'язково вирівнювати стелю, дзеркальна поверхня абсолютно точно приховає всі нерівності і недоліки. До того ж, натяжні стелі чудово моделюють простір - візуально збільшують висоту стін.

 

  


 

 

 

 


Від такого поширеного страху, а саме темряви у дітей, можна використовувати діодні або галогенові лампи на поверхні стелі, вони послужать як нічніки, і вашій дитині буде нічого бояться в своїй кімнаті.

 

  


 

 

 

 Натяжні стелі здатні відбивати світло, і неначе випромінювати його, вони зможуть прикрасити будь-яку кімнату своїм сяйвом, особливо добре виглядають такі стелі в північних кімнатах насичуючи їх теплом. Але не можна згадати про те, як добре вони справляються із завданням наповнити кімнату прохолодою в південних кімнатах, все залежить від кольору стелі і освітлення. Тому вибір стоїть за вами, який баланс теплоти вибрати в дитячій кімнаті.

 

 

 

  

 

  Багаторівневі стелі в дитячій кімнаті

 

 

 

 

 

Озброївшись гіпсокартоном, і власною фантазією, ви зможете оформити стелю в дитячій, за допомогою багаторівневих конструкцій, це може бути:

 

 

 

 

 

-бабочка на квітці

-звёздное небо з елементами космосу

-озера з рибками

-корабель в морі 

  


Все що ви тільки можете придумати, можна перенести на картон і вирізати, після цього зробити каркас з металевого профіля і зайнятися беспосередньо монтажем деталей. Не варто зневірятися якщо у вас немає мистецьких талантів, ви можете замовити в поліграфічних компаніях будь-яку вподобану вам фігурку, і використовувати її як трафарет. Після того як вирізані фігурки готові, прикрасьте їх і беріться до кріплення. Уявіть тільки скільки радості у малюка здатна викликати така конструкція!

 

 

 

  

 

 

 


Драпірування з тканини також може гідно прикрасити стелю. Таке оформлення створить атмосферу, особистого простору, теплоти і затишку, в якому діти зможуть відчувати себе наче у своєму маленькому будиночку. Але варто знати, що такий прийом може візуально зменшити приміщення, тому вибирайте виключно світлі відтінки тканини.

 

 

 
 

 

 

 

 

Дизайн спальни с сиреневыми акцентами
Вибираемо подушки  Стилі віталень
Фіолетовий акцент

 

итальянская ванная
Барна стійка
 Розширюємо квартиру
Все для ванної

 

«Оформляємо стеля в дитячій кімнаті»