рус | укр
» » Облаштування та планування кухні

Облаштування та планування кухні

Планування кухніПро облаштування та планування кухні можна говорити нескінченно, це приміщення яке як ні жодна інша можна цікаво спланувати, і наповнити функціональними пристосуваннями полегшують наш з вами побут.


У цьому короткому огляді, ми постараємося торкнутися кілька досить важливих і часто зустрічаються дизайнерських і практичних завдань. Почнемо мабуть з дизайну кухні, або точніше меблів для кухні. Кухні відносяться до підрозділу корпусних меблів, як правило фабрики пропонують стандартну лінійку секцій, з яких набирається необхідна комбінація, і виходить композиція кухні. Початкове грамотне планування, яке варто розробляти з професійним фахівцем в області дизайну і виготовлення меблів, буде створювати той необхідний комфорт та зручність у цій зоні квартири або приватного будинку. Спочатку дизайн кухні задає дизайнер, він пропонує поєднання кольорів, обробок і фактур, а так само розбивку та концепцію архітектури кухні. 


Меблевик в свою чергу пропонує різноманітні механізми і пристосування для полегшення і зручності роботи на кухні. Вам в цьому випадку залишається лише переглянути пропозицію та внести свої побажання, і вуаля, у вас вже готовий проект стильним, зручним і функціональної кухні.


Можна сміливо стверджувати що кожен салон пропонує корпусні кухні на замовлення, так як майже кожне виробництво працює за такою схемою. Практично всі готові виконати нестандартні секції, що б укомплектувати нестандартні кухні.
Дизайн кухні з вбудованою побутовою технікоюПро зручність планування, одним з основних правил зручності використання цього приміщення є правило “трикутника”, коли у вас основна побутова техніка і прилади розташовані в певному порядку. Праворуч холодильник, зліва варильна поверхня і по центру мийка, бажано не видаляти ці зони один від одного більш ніж на 1,5 метра.


Зручним розміщенням духовки, на сьогодні є встройка її в окрему колону, як правило, над нею вбудовують мікрохвильову піч, і всю цю композицію ще називаю жарову шафу. Нижня висота розміщення духовки від підлоги повинна бути не менше 40 см, це дозволить, практично не нагинатися під час користування цим приладом.

Посудомийну машину варто розмістити під праву руку від мийки, для зручності укладання посуду, А так само під час завантаження посуду, посудомийка не повинна перекривати доступ до кухонної стільниці.Кухонна стільниця з кварцуКухонна стільниця, важлива функціональна частина кухонних меблів, в залежності від того, який матеріал ви оберете для її виготовлення, буде визначена її функціональність. Самі практичні і довговічні стільниці виготовляють з “кварциту”, це штучний матеріал який складається на 97% з кварцу, і завдяки цьому має відмінні фізичні властивості, на стільницю можна ставити гаряче, різати не боячись пошкодити матеріал, і стійкість до кислот. Широка палітра кольорів і декору цих стільниць, створює прекрасний і довершений дизайн кухонного простору.

http://lkmebel.by/
 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні
«Облаштування та планування кухні»