рус | укр

Про нас

Студія дизайну інтер'єру "Дизажіо"

Свою творчу діяльність розпочала у 2005 році, на сьогоднішній день, наше портфоліо інтер'єрів налічує понад 300 дизайн-проектів квартир і приватних будинків. На сайті можна побачити багато прикладів реалізованих дизайн-проектів в різних стилях.

 

Фіалковський Євген - засновник, керівник проектів студії. Випускник Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури.

"Я намагаюся докладати максимум зусиль, для того що б ваш дизайн проект інтер'єру втілився в життя. Всі клопоти будівельного процесу наша команда візьме на себе, Ви можете бути впевнені в якісній реалізації дизайн Вашого проекту."

ЕКиевского Національного Університету Будівництва і Архітектури

Джерело: http://mahno.com.ua/o-nas - Читати детальніше

Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури

Джерело: http://mahno.com.ua/o-nas - Читати детальніше

Якщо є питання або потрібна консультація, телефонуйте +38 097 937 4972

 

"Я дуже люблю свою роботу! Допомагати своїм замовникам втілювати їх мрії про життя у гарному інтер'єрі мій професійний обов'язок, творчий підхід до роботи допомагає створювати для Вас унікальні і красиві проекти,  Ви залишитеся задоволені фінішним результатом розробки дизайн-проекту інтер'єру."

Ми спеціалізуємося на розробці приватних інтер'єрів для будинків і квартир, наші клієнти успішні люди, які прагнуть жити в красивому і зручному інтер'єрі. Саме створення красивого і зручного дизайну інтер'єру, і є наша основна задача!

Ми з великою відповідальністю ставимося до своєї роботи, вся наша команда націлена на отримання максимально якісного результату, починаючи від розробки дизайнерських рішень, будівельних креслень, підбору матеріалів, і закінчуючи втіленням стильного і  красивого дизайну інтер'єру в життя.

«Про нас»