рус | укр
» » Матрац на підлозі в інтер'єрі

Матрац на підлозі в інтер'єрі

Напевно не багато хто з нас здатний уявити собі спальню без ліжка, як таке може бути? - Запитаєте ви. Все більшою популярністю користується тенденція заміни повноцінної ліжка на звичайний матрац на підлозі, особливою популярністю такий тренд користується в стилі бохо. Цей стиль відрізняється тим, що він не має ніяких правил, і повну свободу дій, ті хто втомилися від вишуканих і манірних інтер'єрів з задоволенням віддають перевагу таким волелюбним стилям.

 

  

 

Інтер'єр в стилі бохо - це в першу чергу ваше бачення світу, ваші думки і смаки, такий інтер'єр може вибрати для себе людина не схильна до якихось загальноприйнятих принципів чи норм. Адже в першу чергу інтер'єр повинен подобатися саме господареві, а вже потім гостям це відрізняється від думки більшості, адже ми зокрема створюємо такий інтер'єр що б здивувати своїх гостей. Даний стиль привнесе у ваш інтер'єр багато яскравих фарб, свободи і безтурботності, а матрац замість постелі, це дуже сміливий хід який перекреслює геть загальне бачення на те як повинна виглядати спальня, крім того даний елемент послужить ще й дуже комфортною деталлю.

 

 

 

 

 

У наш час популярністю користуються ортопедичні матраци, і не дарма, адже виготовлення такого матраца можна зробити під замовлення, його висоту і м'якість підберуть виходячи з ваших фізичних даних. І тоді ваш сон обов'язково буде приємним і міцним, перед тим як оформити замовлення слід визначитися з габаритами.

 

  

 

 

Вам швидко набридає однакова обстановка в спальні? Тоді заміна повноцінної ліжка матрацом, це те що вам потрібно, адже в будь-який час ви зможете пересунути матрац в інше місце, не докладаючи до цього особливих зусиль.

 
 
 
 
 

 


Якщо ідея з використанням матраца вам дуже навіть сподобалася, але богемний стиль вам не до душі, не біда. Таку ідею можна втілити і в інтер'єрі в стилі лофт, японському, скандинавському або стилі мінімалізм. Такий елемент як матрац на підлозі виглядає невимушено і досить просто.

 

 

 

  

Такий нестандартний елемент можна доповнити цілком цікавою постільною білизною, це може бути проста однотонна лляна постіль, або покривало з геометричним принтом. Використовуйте ковдри виготовлені вручну, а так само шкури тварин приміром - овечу. Прикрасити обстановку допоможуть невеликі декоративні подушки, які стануть не тільки декоративною прикрасою, але ще і функціональною деталлю.

 
 

 
 

 
 
 

Так як ліжка майже завжди не обходяться без прикроватного столика або тумби, так і для матраца потрібен додатковий столик. Тільки тут слід враховувати його висоту, так як ліжко набагато вище матраца, то майже всі тумби мають відповідну висоту. Але не варто зневірятися, з одного боку такий недолік можна перетворити на гідність. Скористайтеся вашою фантазією, і створіть свій унікальні столик власними руками, або ж відвідайте магазин дизайнерських меблів. Це можуть бути невеликі підноси, стопки книг, спили дерева, або цікавої форми камінь - і це тільки деякі ідеї, ми впевнені, якщо ви дасте волю своїй фантазії, ви знайдете ще безліч інших варіантів.

 
 

 

 
 

 
 
 

Якщо ви не хочете морочитися з пошуком або виготовленням такого столика, що ж, цікаву книгу і склянку води цілком можна поставити і на підлозі біля матраца. Що стосується декору це можуть бути найрізноманітніші деталі: фотографії на стіні, сяючі гірлянди, ловці снів, вінілові платівки, етикетки, малюнки, світильники та багато іншого. 

 


Можливо вам буде цікаво:

 


Інтер'єр в стилі глобал-шик


Декор у спальній кімнаті


Ковдра в інтер'єрі грає значну роль!

«Матрац на підлозі в інтер'єрі»