рус | укр
» » Марокканський стиль в спальні

Марокканський стиль в спальні

Любите східні мотиви? Тоді не зволікайте і привнесіть їх у свій дім, у цій статті ми хотіли б поговорити про те, як відтворити спальню з марокканським мотивом, що б у ній ясно читався колорит, а атмосфера була казковою, затишною і чарівною. Насамперед спальня повинна налаштовувати на  відпочинок, а східний мотив тільки підкреслить її призначення у вигідному світлі. Ви готові до втілети чарівництво в своїй спальні? Давайте почнемо.

 

 

 

 

Характеристики марокканського стилю

 

 

Марокканський стиль є одним з самих екзотичних, в ньому змішані захід і схід, європейські та північно-африканські мотиви. Можна сказати, що на його формування вплинуло безліч культур, він з кожної взяв щось яскраве і незвичайне. Але напевно відмінною рисою цього стилю є в першу чергу комфорт і затишок гідні лише вищого суспільства. Велика кількість колоритних елементів збереглися і донині, такий стиль не піддався урбанізації, а зберіг свої кращі традиції.

 

 
Якщо в більшості стилів, дизайнери закликають бути обережними у використанні декору що б не переборщити, то в даному стилі, це практично неможливо, адже рясне використання дорогоцінних каменів, текстилю та інших елементів лише посилить його чари. Для того що б інтер'єр максимально відповідав обраному стилю, нехай все до дрібниць що є у вашій спальні, буде виконано з марокканським колоритом.

 

 

 

 

 

Колірні поєднання

 

 

 

Не дивлячись на те, що зазвичай в спальні використовуються пастельні тони і світлі відтінки, це абсолютно не має ніякого відношення до марокканському стилю. Тут все навпаки, інтер'єр просто-таки рясніє різноманітністю кольорів і візерунків, всі вони нагадують про сході, його колорит, ринки, і текстиль. Варто лише згадати кольори пряних спецій, і передати їх в інтер'єрі, у вас вже вийде дуже атмосферний інтер'єр.

 
 

 


А для того що б додати в інтер'єр розкоші, використовуйте подобу виблискуючих рубінів, опалів і смарагдів, урізноманітнити інтер'єр можна за допомогою статуеток та інших дрібничок, золотого або мідного кольору. Не варто забувати і про те, наскільки сильним рецептором є наш нюх, певні запахи здатні задати тон інтер'єру як  і нашому настрою, мабуть найпоширенішими ароматами в стилі Марокко буде аромат різних сортів чаю, а так само запах терпкої кави.

 

  Не бійтеся експериментувати з різними насиченими кольорами, тільки нехай вони будуть природними і трохи приглушеними, а характерний аромат перенесе вас в справжні хороми шейха.

 

 

 

 

 

Вибираємо меблі

 

 

Як і в кожній спальні, головним елементом служить ліжко, а в марокканському стилі, це не просто ліжко, а справжнє розкішне ложе. Не втрачайте можливості і зробіть ліжко справжньою родзинкою, використовуючи неземної краси балдахін, або цікаве узголів'ям, ніжки ліжка можуть бути або різьбленими, або з елементами золота. Всі меблі які присутні в марокканському стилі мають досить масивний вигляд, і виконується з дерева. Добре, якщо у вашій спальні буде повноцінна масивна шафа, а так само тумби, у ізножья можна розмістити лаву з візерунком, різьбленням або кованими елементами.

 

 

 

 

Освітлення та декор

 

 

Ще однією характерною рисою марокканських інтер'єрів є різного роду арки замість повноцінних дверей, такою ж цікаві форми використовують і віконні прорізи. Арки можуть бути прикрашені за допомогою мозаїки або різблення, часто їх прикрашають за допомогою текстилю, художньої ковки або кольорової мозаїки.

 

 


 
Для того що б підкреслити атмосферу використовуйте велику кількість текстилю, приміром безліч візерункових килимів, подушок різних форм, може використовуватися одночасно декілька ковдр, або купіть собі відразу кілька, тоді ви зможете час від часу їх змінювати.

 

 


 
Не забувайте також про використання блискучих елементів і металів. І закінчити образ можна за допомогою освітлення, ви напевно звертали увагу на те, що в східних стилях використовується дуже м'яке, приглушене освітлення, відтворити його можна використовуючи багаторівневу систему, або комбінацією декількох освітлювальних приладів одночасно.

 

 


 

 Можливо вам буде цікаво:

 Оттоманки в інтер'єрі


Малюнки на стінах в інтер'єрі


Дивани з квітковим принтом

«Марокканський стиль в спальні»