рус | укр

Дизайн ванної

В це приміщення щоранку прокидаючись, заходить кожен з нас. Погодьтеся, якщо з ранку навколо тільки хорошеие новини, то і день проходить відмінно. Той же ефект і з інтер'єром, якщо ми будемо бачити перед собою красивий і збалансований дизайн, то й наше життя буде більше позитивного настрою.

Красиві ванні кімнати

Класичний дизайн інтер'єру ванної Панно у ванній ванна Шикарна ванна

Преміум

Ніжність

В чорному і білому

Стильна бірюза

Гра декором з мозаїки для ванної кімнати Загальний вигляд ванної Плитка під дерево в обробці ванної Підсвічування у ванній

Велика ванна

Червоний акцент

Під дерево

Реалізація

 

На щастя, сьогодні існують тисячі колекцій плитки і мозаїки, можна експериментувати з кольором і фактурою, глянцем і матом. Дизайнер створює дизайн ванної, прагне підкреслити існуючий інтер'єр квартири, санвузол як завершальний акорд у проекті.

Фотографії галереї

Оригінальна сантехніка Загальний вигляд ванної Класична меблі для ванної Унітаз

Лаконічність

Онікс

Приват

Санвузол

Незвичайна форма ванної Ванна у ніжних тонах кавових Стильна сантехніка Ніші у ванній мозаїка

Підсвічування

Коричнево-бежевий

Креатив

Сірий та червоний

Яким повинен бути дизайн ванної кімнати

Перед тим, як замислюватися про облаштування ванної кімнати, варто віддавати собі звіт в тому, що вона повинна відповідати таким характеристикам як функціональність і комфортність. Що ж стосується вибору предметів меблів і сантехніки, то в даному випадку важливо враховувати рівень вологості в кімнаті.

 

Статті та поради для ванної кімнати

 

итальянская ванная Стильная сантехника
Способи візуального розширення ванною
Ванна в стилі Прованс
Ідеї сучасного стилю ванній

 

Шикарная ванная Дизайн интерьера санузла с консольной раковиной
Ванна для дітей
Інтер'єр ванної
Соременной сантехніка у ванну

 

Звісно, ті люди ванна яких володіє значними розмірами, практично ніколи не стикаються з проблемами втілення у реальність усіх своїх дизайнерських планів. Чого зовсім не можна сказати про мешканців малогабаритних квартир. В останньому випадку необхідно уважно поставитися до вибору оздоблювальних матеріалів. Варто враховувати, що вони повинні візуально розширювати простір. Наприклад, бажано використовувати плитку переважно світлих відтінків. Що ж стосується нанесеного малюнка, то він повинен мати горизонтальний напрямок. Цікавий матеріл про вертикальні жалюзі в інтерьері квартири. Не варто здійснювати поширену помилку, яка полягає в тому, що при обробці як для стін, так і для підлоги підбирається практично однакова за кольором плитка. Підбираючи меблі, варто зупиняти свою увагу лише на тій, яка має поверхню глянсового типу. Вона також сприяє збільшенню простору. І, звичайно, не варто забувати про те, яку важливу роль відіграє хороше освітлення.

 

Статті та поради для ванної кімнати

 

http://dizajio.com.ua/projects/screen/big/vannaR3V3mi.jpg
Дизайн ванної 5 кв метрів
Дизайн ванної кімнати
Вибір рушникосушарок

 

Якщо абсолютно ніяких обмежень немає, то тоді можна приступати до втілення навіть найсміливіших ідей. Ванна кімната має бути облаштована в точно такому ж стилі, як і вся квартира. Одним з досить поширених типів є класичний стиль. У такому разі основний упор робиться на мармурі й граніті. Крім того, підбір меблів також повинен відбуватися відповідно. Ще одна вельми актуальна тенденція - це мінімалізм. Коли відсутні ідеї, пов'язані з оформленням ванною, можна ознайомитися з деякими варіантами або в спеціальних фотогалереях на тематичних сайтах, або в журналах, присвячених питанням дизайну. Допускається внесення своїх коректив.