рус | укр

Дизайн передпокою

З передпокою починається дизайн всієї квартири, це перше, що ми бачимо заходячи в будинок. Перше враження завжди грає не малу роль. Зручність, в цьому як правило не великому приміщенні, відіграє ключову роль, необхідно повісити верхній одяг зняти і поставити в ящик взуття.

Функціональні підставки

Яскравий дизайн передпокою М'які меблі Класичний коридор Коридор фото

Білосніжно

Декоративно

Класика

З фотопринт

Вид на вітальню з холу Міжкімнатні двері Шикарна класична сходи з мармуру Дизайн сучасної сходи

Арестократично

Прованс

Хол в будинку

Сходи

Інтер'єр для значущої частини квартири

Майже всі власники квартир, проводять в передпокої мінімальну кількість часу. Саме з-за цього більшість приділяє занадто багато уваги її дизайну. Кожен, хто дотримується подібної думки, робить грубу помилку. Адже стан передпокою формує чітке уявлення про всю квартиру в цілому. Крім того, це приміщення першим постає перед кожним, хто після досить напруженого робочого дня повертається додому. Матеріал на тему декору вікна, прикрасьте вікна тюлем. Тому, важливо приділити в такому випадку як можна більше уваги.

Передпокій починається з підлоги. І якщо в інших приміщеннях підлогове покриття повинне виглядати естетично, то в даному випадку подібна якість має поєднуватися ще й з практичністю. Тому найбільш прийнятними варіантами можна вважати або ламінат, або плитку. Ще один важливий фактор, який впливає на вид передпокою - це освітлення. Практично у всіх квартирах саме в передпокоях менше всього світу. Оптимальним виходом з ситуації є використання, як освітлення функціонального типу, так і загального. Якщо при цьому в передпокої розміщуються дзеркала або ж вітражі, то приміщення візуально збільшується. Що досить актуально для малогабаритних квартир.

В залежності від того, які розміри передпокою, в ній можна розмістити певні предмети меблів. Наприклад, такі як вбиральня (відмінна альтернатива звичайної відкритої вішалки), визначені пуфики, а також невеликий диванчик. В якості своєрідного доповнення можуть використовуватися рослини в горщиках. Правда, бажано, щоб вони не були досить об'ємними. У тому випадку, коли розміри передпокою залишають бажати кращого, все одно необхідно доповнити її деякими елементами. Наприклад, такими як полиця для взуття, невеликий столик, а також відкрита вішалка. Крім того, практично неможливо обійтися без дзеркала. До речі, цілком не заслужено даного елемента приділяється небагато уваги. Наприклад, мало кому відомо про те, наскільки важливу роль у створенні інтер'єру грає правильний вибір оправи.