рус | укр
» » Дизайн кімнати для підлітка.

Дизайн кімнати для підлітка.

Підліткова. Робоча зона для занять. Стильні лінії з підсвічуванням в підлітковоїУ сім'ях з дітьми, рано чи пізно потрібно облаштувати приміщення для підлітків. Починати дизайн підліткової необхідно враховуючи інтереси дитини. Традиційно для цієї мети використовують дитячу кімнату, обстановку в якій слід повністю поміняти. Потрібно вибрати іншу меблі, яка за розміром і функцій більше підходить для підлітків, аксесуари, обробку і т. д.

Коли діти підростають, у них змінюються інтереси, а також змінюються вимоги до навколишнього оточення. Їм потрібно більше особистого простору і місця для підручників, книг, дисків, особистих речей і комп'ютера. 
 У підлітковому віці діти повністю змінюють погляди і їм потрібно зовсім інший простір, ніж те, що оточувало їх у дитинстві. У певний момент дорослішання потрібно замінити яскраві кольори дитячої кімнати на більш стримані відтінки.

Якщо в оформленні дитячої кімнати в основному присутні ігрові моменти, симпатичні картинки і яскраві фарби, то для підлітків потрібні вже інші ідеї для оформлення обстановки.

Навчальне місце в інтер'єрі підліткової Велике панорамне вікно з в еркері з космічної панорамою на стеліЄ кілька функцій, які повинна поєднувати в собі дитяча кімната. Головними зонами у цьому приміщенні мають бути: ігрова, гардеробна і навчальна. Найкраще, якщо кімната для підлітка нагадує квартиру в мініатюрі. Однак при цьому не слід поміщати в приміщення занадто багато меблів і аксесуарів, щоб не перевантажувати простір, так як повинно залишатися достатньо простору для вільного переміщення. Не слід забувати, що підлітки запрошують в гості друзів, тому не потрібно встановлювати занадто багато меблів.

При виборі інтер'єру необхідно опиратися на бажання дитини, який буде проживати в цій кімнаті. Інтер'єр, як і колірна гамма, можуть бути самими різними.

М'які меблі для підлітка Креативна підліткова кімнатаВ спальній зоні можна розмістити розкладний диван для економії простору. Таке придбання стане відмінним варіантом для прийому гостей, для ігор, а також для сну.

Якщо в приміщенні достатньо місця, то можна розмістити шафа для зберігання речей. Шафа для речей найчастіше розташовують у навчальній зоні, близько підручників і стелажів для книг.

Так як юнаки та дівчата люблять обважувати кімнату постерами своїх улюблений акторів і співаків, не слід застосовувати цінні оздоблювальні матеріали, щоб вони не постраждали. Не слід забороняти дитині самовиражатися, так як в такому віці для дітей це дуже важливо. Шпалери завжди можна потім замінити на інші, а дитина отримає незабутні враження на все подальше життя.

Кімната для підлітків може бути оформлена в такому ж стилі, як і інші приміщення в будинку або квартирі. Крім того, можна придумати оригінальний дизайн. Важливо, щоб вибраний дизайн сподобався вашій дитині, а також відповідав його сприйняттю світу. 

 

 

Дизайн кімнат для підлітка
Барвисті ідеї для дитячої
Елементи традиційних стилів
 
Оформляємо стелю в дитячій
Проектування дитячих кімнат
Правильне освітлення дитячої

 

«Дизайн кімнати для підлітка.»