рус | укр

Дизайн будинку

Планування будинків, має відповідати побажанням господаря ще до початку будівництва, це виключить додаткові фінансові витрати на будівельні переробки в ході внутрішніх ремонтних робіт. Необхідно продумати кожне приміщення, розмежувати зони, визначити правильну ергономіку використовувану в дизайн будинків. Фахівці в області дизайну «DIZajio» вирішать всі питання пов'язані з плануванням і оформленням. Нижче дивіться фотографії, на яких представлений дизайн інтер'єру класичних будинків.

Фотографії будинків в класичному стилі

Класичні дивани в інтер'єрі Дизайн будинків Класичний інтер'єр вітальні Класична бібліотека

Затишна класика

Класичний дизайн

Заміський котедж

Інтер'єр особняка

Дизайн вітальні в класичному стилі Розкішний класичний камін в інтер'єрі Сходи на другий поверх Зона відпочинку

Елементи розпису

Класичний будинок

Стильний

Респектабельний

Безліч будинків в класичному стилі, ніколи не втратять своєї актуальності, цей стиль приваблює людей сьогодні, не менш ніж століття тому. Правильність форм в ліпнині і багатому оздобленні таких дизайнів, створює ідеальну композицію в дизайні класичних будинків. Багатовіковий стиль підкреслює вишуканий смак його власників, як правило це впевнені в собі і успішні в житті люди. Галерея робіт дасть уявлення про дизайн будинку, про те яким він міг би бути у вас. Галереї будинків в сучасному стилі, мінімалістичний дизайн інтер'єр.

_________________________________________________________________________________________

Статті та поради для будинків

 

Вілла на узбережжі
Бетонний будинок в Мадриді
Стильний мінімалізм

 

Будинок на пагорбі
Квартира - Скайфолл
Будинок з Австралії

_________________________________________________________________________________________

 

Сучасний дизайн будинку

Простора вітальня поєднана з їдальнею Зона відпочинку Загальний вигляд вітальні

Сучасний будинок

Повітряний мінімалізм

Лекгий стиль

 

_________________________________________________________________________________________

Статті та поради для будинків


Архітектура мінімалізму
Пентхаус з відмінним видом
Будинок на березі океану

 

Квартира в колишньої котельні
Інтер'єр в стилі Лофт
Шедевр мінімалізму


_________________________________________________________________________________________

Інтер'єр заміського будинку

Будь-хто з тих, хто купував або будував свій дім, хотіли зробити його максимально комфортним і затишним. Крім того кожному хочеться зробити свій будинок несхожим на інші. Для цього потрібно придумати унікальний дизайн будинків.

 

Потрясні апартаменти
6 творчіх спалень
Варіанти п'яти творчих дитячих

 

Сучасний будинок з цікавим дизайном
Яскравий білий дім
Два сучасних будинки


Найкраще про це подбати ще до будівництва. Але не завжди це вдається. Не всі будують будинки. Деякі вважають за краще купити готовий. Уявлення про затишок і комфорт у всіх різні. Одним потрібен мінімалізм в дизайні та оформленні, а іншим розкіш в дизайні елітних будинків. На відміну від квартири, власний будинок дає набагато більше можливостей для творчості. Тут є можливість зробити кімнати різної конфігурації або з різною висотою стелі. До речі, вона теж сильно впливає на відчуття комфорту. Високі стелі налаштовують на серйозний лад і сприяють діловим стосункам, а низькі сприяють інтимних стосунків. Тому вітальню або їдальню можна зробити в приміщенні з високою стелею, а спальню в тій кімнаті, де вони нижче.

Власники власних будинків можуть дозволити собі такий елемент інтер'єру як справжній камін. Камін відмінно підходить для любителів спокійного відпочинку з гарною книгою. Живе полум'я допомагає відволіктися від проблем і подумати про щось вічне. Крім естетичної функції камін може нести і практичну як опалювального приладу. Дизайн приватних будинків в нашій галереї має приклади з каміном.

 

Вілла К - в Німеччині
Вілла 'Нова вода'
Сірі відтінки в квартирі

 

6 дизайнів інтер'єру
Чорна вітальня - ідеї
Дизайн в стилі Лего

 

Ще одним важливим елементом інтер'єру заміського будинку є сходи. Навіть якщо будинок одноповерховий завжди можна зробити сходи на горище або в підвал. Особливу роль відіграє ганок будинку. Якщо вона висока, то без сходів там точно не обійтися. І ці, нехай навіть 2-3 сходинки, є дуже важливими для всього дизайну будинків. Сходи можуть бути різного стилю в залежності від дизайну інтер'єру: класичні дерев'яні або облицьовані мармуром, металеві в стилі хай-тек і багато інших. Простір, який прагне вгору, надає всій обстановці відчуття об'єму і легкості. Тому можна активно використовувати подіуми, наприклад, у вітальні. Гарантуємо вам що замовлені у нас проекти будинків, які передбачають внутрішній дизайн, будуть виконані в термін, і свысоким якістю.

 

Потрясні апартаменти
6 творчіх спалень
Варіанти п'яти творчих дитячих

 

Сучасний будинок з цікавим дизайном
Яскравий білий дім
Два сучасних будинки

 

Відмінним доповненням до образу будинку будуть вітражі. Хаотичні візерунки , пейзажі і багато іншого – можна підібрати вітраж до кожного інтер'єру, цей елемент декору дизайнери «DIZajio» використовують в класичному стилі..