рус | укр
» » Дизайн дитячої кімнати для двох різностатевих дітей

Дизайн дитячої кімнати для двох різностатевих дітей

Дитяча для різностатевих дітей Ігрова зона в дитячійДля всіх сімей, в яких народилося двоє різностатевих дітей, завдання по створенню особливої обстановки в дитячій кімнаті є особливо важливою. І це завдання буде більш складною, ніж при створенні дизайну у звичайній дитячій кімнаті. Але не варто особливо переживати, це завдання цілком вам по плечу, навіть якщо у вас дітки різної статі і віку. Можливо вибрати такий варіант, який повністю влаштує двох дітей, які проживають в одній кімнаті.

Перед тим, як остаточно визначитися з обстановкою в цій кімнаті, необхідно провести відповідні попередні роботи і певні дії.

Дитячі кімнати в галереї...

В першу чергу необхідно розділити кімнати на зони. Потім слід підібрати ліжка і продумати їх розташування в приміщенні. Для кожної із зон необхідно придбати меблі, включаючи ліжка. Освітлення також потрібно ретельно продумати, як і прикраса приміщення.

Дитяча хлопчика і дівчинкинайперше, що необхідно зробити, це розділити дизайн дитячої на зони. У першу чергу варто визначити, де будуть розташовуватися основні зони, такі як зони для навчання, сну, відпочинку.

Дуже важливо, щоб у кожного малюка було своє місце, в якому він би почував себе вільно. Ліжко дитини повинна розташовуватися на його власній території в кімнаті. Теж дуже добре облаштувати для кожного з дітей окремі місця для навчання.

Для занять можна використовувати або два невеликих квадратних столу, або один стіл великого розміру.
Круглі столи не підходять для щоденних занять, так як згубно позначаються на поставу дитини.

В приватному будинку або квартирі, вибираючи приміщення для кожного члена сім'ї, турботливі батьки в першу чергу повинні підібрати приміщення для дитячої. У тому випадку, якщо в сім'ї двоє різностатевих дітей, досвідчені дизайнери радять виділити їм найбільшу кімнату. Таке рішення особливо актуально в тому випадку, якщо в квартирі три кімнати або більше.

Для двох дітей краще всього підійде найбільша і сама світла кімната, в якій вони будуть почувати себе вільно.

Підліткова меблева конструкція Двоярусне ліжко для підліткаДуже добре, якщо дівчинка і хлопчик одних років. Тоді набагато простіше створити єдиний дизайн приміщення. Обираючи тематику декорування кімнати, слід орієнтуватися на інтереси двох дітей. Якщо діти одного віку, то у них багато схожих смаків, тому можна швидше досягти компромісу. У тому випадку, якщо кожен з малюків бажає отримати власний дизайн простору, необхідно розділити приміщення з допомогою книжкової шафи або ширми.
Також дуже важливо правильно розмістити два ліжка в дитячій. Якщо приміщення невелике, можна використовувати одну з схем розміщення ліжка по відношенню до інших елементів меблів. Наприклад, встановити ліжко перпендикулярно до стіни, паралельно до стіни або застосувати г-подібну розстановку.

Паралельне розміщення ліжок підійде в тому випадку, якщо кімната має і вузькими витягнутими контурами.
Якщо з'явилася ідея поставити ліжка один за одним, то в цьому випадку необхідно розділити дві території шафкою або тумбочкою, щоб у дітей виникло відчуття особистого простору.

Фотодрук зоряного небаДіти теж можуть порадити кілька цікавих ідей для створення обстановки в їх особистій кімнаті. Кожен з дітей може прикрасити стіну біля свого ліжка плакатами, постерами або картинками.

Для кімнати прямокутної форми підійде будь-який з вищевказаних способів розміщення ліжка. У тому випадку, якщо вам сподобався варіант Г-образного розміщення, то дуже важливо, щоб діти лягали голова до голови.

Вибираючи письмовий стіл для дитячої кімнати, необхідно в першу чергу орієнтуватися на розмір приміщення. Якщо дитячий невелика, то відмінно підійдуть два маленьких столика квадратної форми. Важливо, щоб діти займалися, сидячи обличчям до обличчя, так як в цьому випадку вони стануть менше відволікатися.

Шведська стінка для заняття спортомНад столиками або столом слід встановити хороше освітлення. Дуже важливо, щоб дитина не зіпсував зір.
Інтер'єр кімнати для двох різностатевих дітей не повинен бути орієнтований лише для хлопчика або тільки для дівчинки. У такій кімнаті кожен малюк повинен відчувати себе затишно. Слід продумати загальний дизайн кімнати, якщо вона не розділена ширмою або інший перегородкою на функціональні зони.

Дивіться більше дитячих для різностатевих дітей...

У разі розробки загального дизайну, слід прикрасити стіну біля ліжок в одному стилі, а потім біля спального місця дівчинки і хлопчика оформити куточок з акцентом на смак кожного малюка.

Біля ліжка хлопчика простір слід прикрасити з використанням синіх і зелених яскравих колірних поєднань, а зону біля спального місця дівчинки слід прикрасити з використанням пастельних або інших ніжних тонів. У цьому випадку вам вдасться догодити смаку кожної дитини.

У тому випадку, якщо ліжка планується розмістити біля різних стін, можна розфарбувати стіни біля кожного спального місця в контрастні кольори.

Декоративні прикраси у дитячій дозволять надати приміщенню затишок. Якщо застосувати ці елементи по всій площі приміщення, то кімната не буде виглядати незатишною і незграбною. Важливо, щоб у кожного малюка було власний простір в кімнаті, яку він зміг би прикрасити по своєму смаку.

 

 

Дизайн кімнат для підлітка
Барвисті ідеї для дитячої
Елементи традиційних стилів
 
Оформляємо стелю в дитячій
Проектування дитячих кімнат
Правильне освітлення дитячої

 

«Дизайн дитячої кімнати для двох різностатевих дітей»