рус | укр

Дитяча і підліткова

Дитяча кімната стане маленьким барвистим світом вашій дитині, створивши цікавий дизайн і втіливши його в життя, ви подаруйте своїй дитині цікаве і яскраве дитинство.

Кімнати дитячі та підліткові

Дизайн інтер'єру дитячої Дитяча хлопчика і дівчинки Креативна підліткова кімната Дитяче ліжечко в класиці

"Тачки" для дитячої

Для двох дітей

Підліткова

Спокійний колір

Яскрава меблі для дитячої Дитяча в кремових тонах Фотошпалери в дитячій Загальний вид дитячої

Різнобарвна

Ігрова

Дитяча для дівчинки

Дитяча для хлопчика

Оформлення дитячої для хлопчика і дівчинки, досить непросте завдання, необхідно врахувати інтереси і потреби обох дітей. А потім скомпонувати все це симпатичний дизайн.

Інтер'єр дитячої з точки зору психолога

На думку психологів та спеціалыстів студії «DIZajio», для правильного гармонійного розвитку особистості дитини важлива не тільки психологічна обстановка в сім'ї, але й навколишня його обстановка. Тому до оформлення дитячої спальні потрібно підходити з великою ретельністю. Маленька дитина буквально " фонтанує" ідеями. І для того, щоб його творчі пориви були втілені в життя, створіть дитині максимально сприятливе навколишнє оточення для навчання і самовираження.

 

Оформляємо стелю в дитячій
Проектування дитячих кімнат
Правильне освітлення дитячої

 

На вибір дизайну, в першу чергу, впливає, звичайно ж, стать дитини. Якщо у вас в сім'ї росте маленька «принцеса», то її дизайн кімнати повинен мати відповідну тематику. Для кімнати відмінно підійде ліжко з балдахіном і невеликий туалетний стіл з безліччю маленьких шухлядок і дзеркалом. Колірна палітра кімнати повинна включати ніжні пастельні тони. Не варто зациклюватися на рожевому кольорі, тому що у великих кількостях він може втомлювати дитину. Рожевий колір краще використовувати для обробки невеликих деталей інтер'єру. У кімнаті обов'язково повинні бути шафа і зручний письмовий стіл. Особливу увагу варто приділити дрібним деталям інтер'єру: наприклад, розвісити фотографії в красивих рамках, розставити статуетки, розкласти м'які іграшки і т.д. Для малечі потрібно вибирати постіль найкращих виробників, варіанти є на сайті https://www.dizi.kiev.ua/linens/.

Вибираючи дизайн дитячих спалень для хлопчика, потрібно враховувати всі його потреби. Адже в своїй кімнаті він не тільки спить або виконує домашні завдання, але і розвивається. Тому бажано зробити спортивний куточок. Він необов'язково повинен бути великим. Досить, наприклад, поставити шведську стінку, щоб маленький шибеник міг виплеснути накопичену енергію. Кімнату бажано розбити на кілька зон, використовуючи різні тони. В спальній зоні тони повинні бути м'якими і теплими, у спортивній – навпаки яскравими. Робочу зону краще оформити в спокійному стилі, щоб дитина не відволікався.

 

 

Яскравий будинок
Мрія підлітків
Будинок у формі літаючої тарілки

 

При оформленні дитячої кімнати рекомендується вибирати тему відповідно до захопленнями дитини. Якщо він любить пригоди, то перевагу можна віддати морській тематиці. Глобус, канати, якорі, штурвал і подібні аксесуари будуть відмінним вибором. Якщо ж дитина любить машинки і роботів, то й оформлення має бути відповідним.
Якщо вам необхідно зробити дизайн дитячих спалень для двох дітей, то все значно ускладнюється. Якщо площа дозволяє, то поставте два роздільні ліжка, в іншому випадку положення може врятувати двох'ярусне ліжко. Корпусні меблі варто замінити вбудованою або використовувати багатофункціональні, яку можна скласти або розкласти при необхідності.

У міру дорослішання смаки дітей зазвичай сильно змінюються. Ще вчора подобався дівчинці Рапунцель, а сьогодні вона в захваті від якого-небудь поп-співака. Тому дизайн дитячих спалень слід змінити, прислухаючись до бажань підлітка. У тому випадку, якщо в кімнаті живуть діти різного віку та з різними смаками, можна розділити кімнату на чіткі зони для кожного з них.