рус | укр
» » Декор їдальні

Декор їдальні

У цій статті ми поговоримо про прийоми, які здатні прикрасити їдальню, і зробити її максимально затишною. Ми вам розповімо, як з мінімальним бюджетом вибрати декор для їдальні, навіть якщо у вас на це мало часу. Ну і звичайно ж обговоримо більш складний декор, який потребує часу і грошей.

 

  

 

 

 

 

 

 Декор їдальні з невеликим бюджетом і обмеженим часом

 

 

 

 

Композиції з квітів

 

 

 

Квіткові композиції потрібно використовувати розумно, що б квіти не вибивалися із загального дизайну, а вигідно його підкреслювали. На сьогоднішній день більшість жінок прикрашають свій будинок живими зеленими рослинами, а так само живими квітами, або сухоцвітом. Не варто забувати, що зелені рослини, очищають повітря, яким ми дихаємо, а й поглинають вуглекислий газ. Квіткові композиції на обідньому столі додадуть відчуття свята, для квіткової композиції варто вибирати невисокі квіти це можуть бути: фіалки, бегонія, цикламен, крокус та інші. Кількість кольорів варто підбирати відштовхуючись від ваших смаків, адже така композиція повинна подобатися в першу чергу вам. Квіти можуть бути прекрасним доповненням до скатертини або посуді, квіткові мотиви можуть повторюватися і в інших елементах декору.

 

 

  


 

 

 

 


 

 

  


 

 

 

 
 

 

  


 

 

 

 

 
 

 

 

  

Настінний декор

 

 

 

 

Настінним декором є великі і маленькі картини, настінні годинники, дзеркала, і постери. Ви можете самі придумати настінний декор, в інтернеті існує велика кількість майстер класів, з виготовлення декоративних прикрас з різних матеріалів, ви зможете зробити таке прикраси за короткий час, а головне своїми руками. Зверніть увагу на популярний настінний декор за допомогою тарілок.

 

 

  


 

 

 

 
 

 

  

 


 

  

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 
 

 

 

 

 Кольорові акценти

 

 

 

 

Акцентів у їдальні може бути все що завгодно: яскрава скатертину, чохли на сидіння, килимок, вази, або інший декор. Правильна розстановка акцентів, наповнить ваш будинок непідробленими яскравими фарбами, і гарним настроєм, а так само хорошим апетитом, що дуже важливо для їдальні кімнати. Дизайнери інтер'єру Києва рекомендують, що б основний (фонової), колір займав 60% всіх поверхонь в інтер'єрі, 30% нехай займає додатковий колір, решта 10% займає акцентний колір. Тільки в такому поєднанні, інтер'єр буде виглядати логічно закінченим і витонченим.

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

  

 

Декор їдальні з середнім бюджетом і достатньою кількістю коштів

 

 

 

 

 

Це більш складний але й більш цікавий рівень декору. Який вимагає великих витрат і більшої кількості часу для його виконання, але кінцевий результат вас обов'язково порадує.

 

 

 
 

Прикрашаємо вікна

Вікна можна прикрасити новими шторами, ролетами, фіранками і тюлью. Оновіть декор підвіконня, на ньому можна розмістити зелені рослини, і квіткові композиції, інший спосіб декору підвіконня це зробити з нього зону відпочинку, оформити декількома подушками, і на такому підвіконні можна насолоджуватися ароматним напоєм.

 

 

 

 
 

 

  


 

  

 


 

 

 

 
 

 

 

  

Оригінальні джерела світла

 

 

 

 

 

Вибирайте нестандартні форми для джерел світла, вони тільки додадуть до вашої їдальні оригінальність. Основне джерело світла в їдальні, повинен знаходитися безпосередньо над столом. Що стосується додаткових джерел світла, розміщуйте їх відштовхуючись про того яка площа їдальні, і як часто і в який час доби ви збираєтеся в їдальні.

 

 

  


 

 

 


 

 

 

 

  

 

 

  

Нестандартні і оригінальні меблі

 

 

 

 

 

Незвичайний стіл, цікава форма стільців - це те, що потрібно, для того щоб їдальня стала родзинкою в будинку. Особливо добре працює прийом з яскравими і незвичайними меблями в невеликих приміщення, такі меблі акцентують на себе увагу, і тим самим відволікають його від маленького простору. Меблі для їдальні повинні бути не тільки хорошими з естетичної точки зору, сучасні меблі для їдальні повинні бути ще й функціональними, матеріал який ви оберете НЕ відіграє суттєвої ролі, основне завдання - це створення особливої затишної атмосфери, яка буде вам до душі, створіть їдальню в якій ви хотіли б збиратися в колі сім'ї якомога частіше.
 

 

 

 


  

 


 

 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні

 

«Декор їдальні»