рус | укр
» » Барна стійка в маленькій кухні

Барна стійка в маленькій кухні

В даний час, барна стійка в інтер'єрі є чимось цілком звичним, так що її наявністю нікого не здивуєш, вона є майже в кожній кухні, все частіше може виникнути питання до тих домовласникам, у кого вона відсутня.
 

 

 

Крім того, що барна стійка, виглядає стильно, вона може стати обов'язковим елементом в невеликій кухні, так як здатна економити простір, в цій статті ми ознайомимося з видами барних стійок, в різних варіантах планувань кухні.

 

 

Види барних стійок

 

Що ж собоя являє барна стійка? Це споруди висотою близько 115см. має стільницю на опрах, якщо розглядати її використання в класичному варіанті, то вона є частиною кухні, і розміщується перпендикулярно наприкінці кухонного гарнітура.

 

 

 

 

 

Барна стійка доповнюється високими стільцями, а так само нерідко вертикальною стійкою-рейлингом, на яку підвішуються келихи і стакани. Класичний вид барної стійки в маленькій кімнаті, може замінити обідній стіл, і стати продовженням стільниці, а так само створити комфортну і розслаблену атмосферу в кухні.

 

 

 

 

Пересувна барна стійка

 

Барні стійки, які здатні пересуватися, виглядають як високий довгий столик, найчастіше їх виготовляють простыз і чітких форм, з металу, дерева, каменю або скла. Ці стійки хороші тим, що за бажанням їх можна переміщати в різні частини кухні.

 

 

 

 

Барна стійка примикає до стіни

 


Барна стійка даного виду, буде вигідно виглядати в тому місці де одна кімната, перетинається з іншою, наприклад кухня з вітальнею або з їдальнею. Будова цієї стійки, виглядає таким чином, що невисокий ділянку стіни між кімнатами, доповнюється стільницею, і стільцями.

 

 


 


Барна стійка як продовження стільниці

 


Дуже зручно, коли в маленькій кухні барна стійка є продовженням робочої поверхні стільниці, така барна стійка економить багато простору, а так само може примикати до підвіконня, або є продовженням поверхні підлогових шаф.

 

 


 

 


Барна стійка на ніжках

 


Барна стійка на ніжках, дуже схожа з класичною, вона може мати властивість складатися, тим самим зменшуючи свій розмір, і тим самим збільшивши вільний простір, таку барнуй стійку можна організувати як продовження стільниці, або вмонтувати до поверхні стіни.

 

 

 Рівнева барна стійка

 


Така стійка, має в буквальному сенсі два рівня, один з яких служить робочою поверхнею, для приготування їжі, а другий вже як повноцінна барна стійка, для відпочинку і прийняття їжі.

 

 


 


Барна стійка і різні кухонні планування
Кухня з островомВідмінне поєднання являє собою рівнева барна стійка, з кухонним островом. Таке розташування добре тим, що двоє або більше людей зможуть вести бесіду, не відриваючись від приготування їжі. Але по правді кажучи, такий варіант не найкращий для маленької кухні, а ось для просторих апартаментів буде в самий раз.

 


 Барна стійка для подовженої кухні
В досить вузьких і довгих кухнях, розташувати обідній стіл, іноді стає досить проблематично. Тому ситуацію врятує барна стійка, яка буде просто необхідна в такому приміщенні, і до того ж заощадить такий дорогоцінний простір в маленькій кухні. Нехай барна стійка продовжить кухонні меблі, вона так само може стати продовженням стільниці, чи розташуватися у торці кухні.

 

 


 

 


Планування кухні у формі букви "П"

 


Якщо ваша кухня має "П" -подібну форму, то швидше за все вона дуже зручна у використанні, але все ж якщо у ваші плани входить облаштування барної стійки, нехай вона стане ненав'язливим доповненням до кухонного гарнітуру, що б не перевантажувати інтер'єр кухні.

 


 

 


Планування кухні у формі літери "Г"

 

"Г" образна кухня є відмінним варіантом, для маленької кухні, так як вона займає мінімум місця, і дозволяє заощадити простір, але часто кухні такої форми, можуть виглядати незакінченими, в такому разі їх можна доповнити барною стійкою, яка замінить обідній стіл, а так само створить "П" образну форму кухні.

 

 


 

 

 

Сподіваємося, ця стаття допоможе вам в установці, і виборі барної стійки для своєї невеликої кухні, яка стане не тільки гарним доповненням, а ще і дуже зручним функціональним елементом!

 

 

 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні
«Барна стійка в маленькій кухні»