рус | укр
» » Барна стійка для квартири-студії

Барна стійка для квартири-студії

У власників однокімнатних квартир з однією кімнатою і невеликою кухнею, розташованими в єдиному просторі-студії стає все більш популярними барні стійки, як елемент зонування приміщень, авторського дизайну і, одночасно, як частина обстановки, що дозволяє більш раціонально використовувати простір.

Найчастіше барна стійка в квартирі-студії візуально відокремлює кухонну зону від вітальні або обідньої. У цих випадках її дизайн повинен обов'язково відповідати навколишнього обробці і застосованим при цьому матеріалів. Наприклад стійка може бути виконана, як оригінальне продовження кухонної стільниці. Тоді її можна буде використовувати і як додаткову поверхню робочого столу, і як обідній стіл, і як місце для проведення вечірки. При цьому звичайний стіл, займає багато місця, можна взагалі прибрати з квартири.

 

 

 

Плюси використання барних стійок

Використання барної стійки в невеликій квартирі-студії має цілий ряд незаперечних переваг:

- Її незвичайний вигляд і продумане розташування додасть вашій квартирі незвичайний оригінальний вигляд;

- Вона здатна вписатися практично в будь-який вид інтер'єру квартири-студії, в залежності від смаків господарів;

- Займає трохи місця дозволяє відмовитися від звичайного обіднього столу, що звільняє місце у вітальні зоні;

- Біля барної стійки в квартирі-студії можна влаштувати приємну вечірку з гостями або посидіти за чаєм з домашніми.
Види барних стійок встановлюються в квартирах

Конструктивно всі стійки можна розділити на дві категорії – однорівневі та багаторівневі.

У перших висота поверхні знаходиться на одному рівні з кухонною стільницею. При цьому і стільниця, барна стійка, можуть бути будь-якої форми і довжини.

Багаторівневі являють собою композицію двох і більше стійок, на яких закріплені додаткові стільниці і полиці невеликого розміру. При підборі меблів для квартири-студії, можна подивитися варіанти на сайті meblihit.com.ua.

 

кухня в теплих тонах

 

Стильний, материалистичный дизайн

 

Говорячи про функціональному використанні, слід виділити мобільні (модульні), пристінні (приставні) і розділяють стійки.
Пристрій перше дозволяє їх пересунути в будь-яку точку квартири, що дуже зручно при необхідності звільнити більше простору в квартирі. Другі, встановлюються уздовж стіни де вони займають мінімум місця, але з-за цього не мають доступу з усіх боків. Розділяють стінки візуально виконують роль неіснуючої стіни, розділяючи наприклад, кухню і вітальню на дві різні приміщення.

Оптимальні розміри

Приймається розмір барної стійки залежить від наявного вільного простору. Якщо квартира невелика, то і стійка не може бути великою. Тут краще зробити її, як продовження стільниці і використовувати, як обідній стіл. У великій квартирі-студії барна стійка повинна виділятися виразним дизайном і може бути встановлена окремо від стін та інших елементів квартири.

 

Кухонні барна стійка з акрилового каменю

 

Кухня студія з фіолетовими вставками

 

 

 

Чудовий особняк
Оформляємо балкон
Сучасні апартаменти

 

 

Квартири з дерев'яними панелями
10 творчих віталень
Ідеї дизайну інтер'єру для кухні

 

«Барна стійка для квартири-студії»