рус | укр
» » Стилі в дизайні

Стилі в дизайні

Диван і кріслоКожен з нас, приступаючи до оформлення житла, замислюється над питанням стилю в дизайні, над тим як буде виглядати виконана робота. Зупиняючись над тим чи іншим стилем, важливо розуміти, що він повинен бути гармонійним, цілісним і не виходити із загальної концепції деталей.

І так стиль… Виходячи з розуміння стилю в дизайні, стиль – єдність художнього напрямку, єдина сукупність рис. Складність вибору стилю полягає в тому, що існує величезна кількість напрямів. Розглянемо найважливіші з них. В першу чергу, це класичний стиль, сучасний і змішаний. Щоб не потрапити в халепу, важливо розуміти, що всі деталі дизайну повинні бути виконані в одному напрямку.

 

 

Що ж являє собою класичний стиль? В першу чергу, необхідно відзначити, що класика передбачає звернення до напрямів в дизайні інтер'єру минулих століть. Іншими словами – через дизайн передається атмосфера певної епохи. В класичному стилі використовуються пастельні тони (бежеві, кремові, світло-жовті). Величезне значення має освітлення, яке передається через люстри з кришталю, бра з дорогого скла з позолотою. В класичному стилі також чимале значення має дизайн стелі, який прикрашають гіпсовою ліпниною. Меблі повинна бути з натурального дерева з ручним різьбленням. Класичний стиль в дизайні інтер'єру завжди є актуальним і затребуваним.

 

 

 

 

 

Говорячи про сучасному стилі, важливо відзначити, що даний напрям в дизайні інтер'єру має величезну кількість гілок. Це і хай - тек, мінімалізм, і техно, і кантрі, і конструктивізм, і інші. У першу чергу необхідно відзначити, що сучасний стиль дизайну інтер'єру включає в себе простату з чіткою організацією речей, зручність, комфорт, невелика кількість меблів, яка повинна бути функціональною. У –друге, в даному напрямку немає місця химерності, строкатості, наповнення інтер'єру дрібницями. В сучасному стилі дизайну використовують скло, метал. Освітлення приміщення відбувається через великі вікна, пропускають багато природного світла, а ввечері використовують круглі плафони, невеликі бра, які розміщуються на стелі і стінах. По-третє, необхідно додати, що сучасний стиль ґрунтується на правильності геометричних форм, нейтральності та чистоті.

Загальний вигляд вітальніНаступним, досить поширеним напрямком у дизайні інтер'єру є змішаний стиль, який включає в себе поєднання кількох стилів одночасно. Наприклад, сучасний стиль хай – тек передбачає використання металу, який сам по собі є холодним, незатишним. У змішаному стилі поряд з металом можна використовувати дерево, має важливу роль в класичному стилі, який буде пом'якшувати інтер'єр, роблячи його затишним, теплим. В даний час все більше і більше людей звертаються до змішаного стилю, з допомогою якого можливо поєднувати, здавалося б, непоєднуване, створити обстановку гармонії візуальних і тактильних відчуттів. Адже, за великим рахунком дизайн інтер'єру передбачає зручність, комфорт, відпочинок, затишок. Змішаний стиль дозволяє взяти найкраще з різних стилів дизайну інтер'єру і зробити їх поєднання, яке має бути красивим і зручним.

Слід зробити висновок, що вибираючи той або інший стиль дизайну, необхідно пам'ятати, що наш настрій, працездатність і комфорт залежать, в тому числі, і від інтер'єру будинку. Тому необхідно вибирати той стиль, який найбільш яскраво підкреслює індивідуальність кожної людини.

 

 

 

Інтер'єри від французького дизайнера
Красиві екстер'єри
Дизайн інтер'єру невеликих будинків

 

Мінімалізм для комфортного проживання
Текстерно стіни
Бетонний акцент!

 

«Стилі в дизайні»