рус | укр
» » Сучасна кухня

Сучасна кухня

Скляний фартух з принтомКухня нашого часу – це вже не те стандартне біле або сіре приміщення минулих років. Вона обзавелася новим іміджем, стилем, дизайном, які відповідають сьогоднішньому дню. Сучасність, яка уособлює моду, і кухня. Здавалося б, що може бути спільного у цих двох поняттях. Мода говорить про непостійність, швидкоплинність, а кухонний гарнітур, як правило, купується не на один рік. Але найчастіше при купівлі саме мода виходить на перший план. Адже вона включає в себе не тільки зовнішні вияви, а й внутрішню функціональність. Сучасна кухня включає в себе стильний дизайн, сучасне обладнання та аксесуари.

 

 

 

 

 

Що ж являє собою кухня нашого часу? В першу чергу, необхідно сказати, що така кухня повинна бути ефективною, охайною, елегантною. Вона повинна бути добре обладнана, бути гігієнічної, добре висвітлюватися, бути безпечною, всі робочі поверхні повинні бути зроблені з міцного матеріалу, який добре піддається догляду. Обстановка повинна бути організована раціонально, не вимагає зайвих фізичних витрат. Інтенсивний ритм життя, величезна кількість інформації, постійна нестача часу диктують правила ефективної організації праці на кухні. Адже людина проводить в ній не так мало часу. Це місце не тільки для приготування і прийому їжі. Дуже часто на кухні приймають гостей, обговорюють новини, збираються всі члени родини. При цьому важливо, щоб приміщення кухні було затишним, зручним, функціональним. Необхідно додати, що сучасна кухня – це постійний компроміс між функціональністю і естетикою. Дизайн в цілому і дизайн кухні зокрема включає в себе культуру, традиції, соціальні і суспільні норми різних країн. І це необхідно враховувати при створенні власного кухонного приміщення.

 

 

 

Робоча зона кухніВ оформленні сучасної кухні не існує певних правил. Тут немає чіткої філософії, яка суворо судила, що це кухня сучасна, а це не сучасна. Однак, необхідно додати, що є спільні ідеї, правила, задуми, які дозволяють зробити кухню сучасної. Для цього за основу при оформленні кухні беруть певний сучасний стиль. Сучасний урбаністичний стиль велике значення приділяє матеріалів. Це метал, скло, бетон, які в своїй сукупності, роблять кухню гладкою, пафосною. Така кухня холодна, досить різка, але не позбавлена певного шику. Кухні в казуальном стилі виділяються пом'якшеними лініями. При цьому форми досить прямолінійні. Цей стиль характеризується дерев'яними елементами і яскравими фарбами. Європейський сучасний стиль фокусується на візерунках, малюнках, насичених кольорах, що схоже традиційним кухням. Стиль модерн відкриває відсутність чітких геометричних ліній. Характеризується заокругленими формами без гострих кутів. У такій кухні немає місця зайвим деталей. Але якщо вам хочеться встановити вбудовану техніку, то будьте впевнені, що вона тільки доповнить дизайн кухонних меблів. Відмінно виглядають вбудовані кавоварки, кавоварка еспресо приготує смачний ранкову каву, а її зовнішній вигляд, подарує естетичне задоволення.

 

 

 

При цьому не слід забувати, що який би стиль не був обраний, головна функція кухні зараз – це практичність, зручність, простота. Тому сучасна кухня – це не тільки стильне оформлення і вдалий колір, скільки добре підібрані матеріали, рішення деталей, які дозволяють мінімізувати праця на кухні.

 

 

 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні

 

«Сучасна кухня»