рус | укр
» » Правильний колір. Що це означає?

Правильний колір. Що це означає?

Фиолетово-белый интерьерРозглядаючи питання правильності використання того чи іншого кольору в інтер'єрі, необхідно задатися питанням вибору кольорової гамми. Правильний колір, в першу чергу, це той колір, який приносить психологічний комфорт і ні в якому разі не викликає агресії або депресії. У психології існує цілий розділ, який вивчає вплив того чи іншого кольору на внутрішній стан людини. За допомогою кольору можна як додати бадьорості, підняти настрій, впливати на апетит, так і знизити настрій, розслабити. Колір впливає на психологічний настрій людини, який можна коректувати за його допомогою. Настрій, внутрішній стан людини можна коректувати за допомогою кольору. Тому для вибору кольору в інтер'єрі необхідно враховувати ці особливості.

Жовтий колір випромінює тепло і оптимізм. Його легко можна використовувати для темних кімнат. Цей колір символізує гарний настрій, активність, надає відчуття гармонії та зміцнює надію. Рожевий колір - колір молодості, надійності. Добре підходить для спальні, ванної кімнати. Синій - це колір спокою. Він розслаблює м'язи, знімає нервову напругу. Однак не слід забувати, що це холодний колір. Синього не повинно бути занадто багато. У протилежному випадку кімната буде нагадувати лікарняну палату. Його можна застосувати для створення середовища відпочинку і розслаблення. Червоний - символізує енергію, додає бадьорості та активності, несе емоції кохання та радості. Використання в інтер'єрі червоного піднімає настрій. Добре підходить для холу, його акценти чудово виглядають в їдальні. Зелений колір викликає асоціацію зі свіжістю, природою, зародженням чогось нового. Підходить для релаксації, тому його можливо застосовувати в інтер'єрі будь-якої кімнати, але головне не переборщити. Забагато зеленого кольору може викликати млявість. Помаранчевий колір несе теплоту, комфортність, щирість. Його легко можна використовувати в загальній кімнаті, акценти застосовуються також в інтер'єрах для дітей. Коричневий колір - колір комфорту та статусу. Шикарний для домашнього офісу, бібліотеки, бару, більярдної. Чорний говорить про сміливість, витонченості, лідерстві. У поєднанні з білим, сріблястим можна використовувати для інтер'єру будь-якої кімнати, але як акцент. Занадто багато чорного провокує стан меланхолії та стресу. Білий колір випромінює гідність, чистоту, невинність. Одне з важливий якостей цього кольору в інтер'єрі - візуально збільшує кімнату. У білих кімнатах легко відволіктися від проблем зовнішнього світу. Сірий колір символізує спокій, атмосферу нейтральності. Відмінно застосуємо в домашніх офісах. При цьому слід знати, що занадто багато сірого може бути нудним, нецікавим.

Таким чином, колір в інтер'єрі відіграє важливу роль в нашому житті. Тому при виборі правильного кольору слід звертати уваги на ,власне перевагу, внутрішній стан. Колір повинен випромінювати оптимізм, енергію, спокій. Саме від цих показників варто відштовхуватися при виборі правильного кольору в інтер'єрі тієї або іншої кімнати.

 

 

 

 

Вертикальні сади в квартирних умовах
Бризки фарб на білому
Дизайн рибного магазину в Канаді

 

5 будинків в нейтральних тонах
Мінімалізм - Азія
Традиційні кімнати для дівчаток
«Правильний колір. Що це означає?»