рус | укр
» » Фарбування стін. Підбираємо разом.

Фарбування стін. Підбираємо разом.

Освітлення в коридорі Фарбування стінТрадиційно фарбування стін є найбільш поширеним видом оздоблювальних робіт. Оскільки вона виконується досить швидко, має широкий вибір, досить мобільна: колір можна замінити іншим. При нанесенні фарби на стіну вона утворює плівку, яка повинна вирішувати три завдання. По-перше, приховувати під собою поверхню стіни, по-друге, захищати її та, по-третє, вона повинна бути стійкою до факторів навколишнього середовища.

Фарби, використовувані в дизайні інтер'єру, мають різноманітні основи. Особливою популярністю користуються водоемульсійні фарби. Їх основа – вода. Вони не мають практично ніякого запаху, їх легко наносити, швидко висихають. Олійні фарби мають структуру пасти, певний запах, їм потрібно досить багато часу для висихання. Їх основа – пігменти, наповнювачі і оліфні олії. В основу емалевих фарб входять пігменти, перетерті або суміші лаків з маслом. Ці фарби підходять для фарбування стін у приміщеннях з підвищеною вологістю. Це може бути ванна кімната, кухня.

Дивіться дизайн з фарбуванням в інтер'єрі...

Зона відпочинку вітальніПри фарбуванні стін дуже важливим моментом є не тільки вибір фарби, але і техніка фарбування, до якої можна підійти з фантазією. Розглянемо одні з найбільш популярних методів. По-перше, це метод розмивання. При якому виходить широке розмаїття візерунків. Вони досягаються при змиванні другого свіжого шару фарби за допомогою кисті, губки, тканини. В залежності від обраного предмета досягаються різні візерунки. По-друге, техніка нанесення фарби тампоном. При цьому методі фарба наноситися на стіну пензлем або валиком, а потім обробляється тампоном або губкою круговими рухами. Після висихання можна нанести другий шар для отримання ефекту багатоколірності. По-третє, дуже незвичайна техніка фарбування - техніка малярною рукавички. Для цього на стіну безладно наносяться кілька плям різних кольорів, які скочуються по стіні малярною рукавичкою. Разом виходить неоднорідний колір з різними відливами. Четверта техніка нанесення фарби на стіну - техніка кольорової накатки. За допомогою неї можна домогтися ефекту м'ятою структури поверхні.

Дизайнерські аксесуариГлянсовий шар накочується з матовою висохлої базі поролоновим або клаптевим валиком. Одним з популярних методів нанесення фарби на стіну – ефект слідів кисті. Для цього на стіну наноситься густий шар фарби і за допомогою кисті певного розміру проходяться по поверхні легкими рухами для отримання слідів кисті. Сучасною технологією є метод колор-вош, який дозволяє надати стінам повітряний, просвічуючий вигляд. Фарба наноситься за допомогою кисті, губки або тканини. Візерунки виконуються тертям хрест-навхрест з метою затушувати кольору. Досить популярний метод нанесення фарби – техніка нанесення з розлученнями. На невелику робочу поверхню пензлем вертикальними смугами наноситься барвистий склад. При цьому смуги різного кольору чергуються. Потім з допомогою шпателя надається однорідність кольору.

Таким чином, до фарбування стін можна підійти креативно. При цьому, перетворивши стіну в неповторне, індивідуальне твір.

 

 

 

Вертикальні сади в квартирних умовах
Бризки фарб на білому
Дизайн рибного магазину в Канаді

 

5 будинків в нейтральних тонах
Мінімалізм - Азія
Традиційні кімнати для дівчаток
«Фарбування стін. Підбираємо разом.»