рус | укр
» » Як створити затишок в маленькій кухні

Як створити затишок в маленькій кухні

Кухня Класичний кухонний острівБільшість жінок мріють про великій кухні, на якій буде збиратися вся родина і проходити посиденьки з друзями. У реальному житті багато готують на невеликій кухні, намагаючись зробити практичніше. Реальність не завжди збігається з бажаннями. Але створити затишок у маленькій кухні можливо і при цьому зробити з неї ще й їдальню.

Ця кімната в квартирі має особливе значення. Тому її потрібно робити зручною. Зручність полягає в деталях. Від того, де в кімнаті розташовані кухонні шафки і раковина, де стоїть обідній стіл та холодильник безпосередньо залежить ваш комфорт.

 

 

 

 

 

Простір маленької кухні потрібно використовувати максимально економно. Один раз можна витратитися на вбудований гарнітур і якщо дозволяє планування, кутова, зроблений спеціально під ваші розміри. До того ж, місткі шафи і полички дозволять розвантажити робочу поверхню.

 

 

Слід позбавитися від дверей, що ведуть на кухню або зробити її розсувний. При можливості можна винести холодильник за межі кухні, що безумовно заощадить відсутні квадратні метри. Так само, розширити вільний простір можна Стильний, материалистичный дизайн за рахунок вузької побутової техніки. Наприклад, поставити нешироку пральну машину і плиту з двома конфорками. Для того що б ви могли завжди побалувати своїх близьких свіжовипеченим хлібом, розгляньте не габаритну хлібопічку, наприклад відмінна хлібопічка kenwood за смішні гроші.

В обідню зону на маленькій кухні краще всього використовувати кутовий диван, стіл з додатково виїжджає поверхнею і парочку розкладних табуреток. Це дозволить збиратися на кухні з друзями.

Для візуального розширення використовуйте темний низ гарнітури і світлий верх. Для вікон варто вибирати світлі напівпрозорі штори, що б у маленькій кухні було якомога більше природного освітлення. Всі спокійні, нейтральні кольори найкраще відображають колір і візуально збільшують простір.

 

 

 

Для створення затишку на кухні краще клеїти шпалери світлих відтінків. А що б дизайн став унікальним слід додати трохи темних або колірних акцентів. Наприклад, повісити картину в темній рамці, красиві годинник або сімейне фото. Розмістіть на стіні спеціальну підставку, на яку можна помістити телевізор.

Затишна кухняВелику роль в створенні затишку на маленькій кухні грає декорування. Тут варто покластися на свій смак. Так ви зробите кухню індивідуальної, по-справжньому вашою. Але намагайтеся не перевантажувати приміщення аксесуарами. Дизайнери пропонують на кухні використовувати креативні предмети. Наприклад, фруктотримальницю яка нагадує вазу з металевих прутів.

Як бачите зробити кухню зручною, а процес готування приємним - легко. У будь-якому разі, дизайн маленької кухні завжди буде включати в себе ту функціональність, що і велика. Скористайтеся нашими порадами і ваша кухня буде затишною і комфортною для всієї вашої сім'ї.

 

 

 

 

 

 

Кухня в білому кольорі
Барна стійка в маленькій кухні
Декор кухонного простору

 

Декор їдальні
Барні стійки
Кутові кухні

 

«Як створити затишок в маленькій кухні»