рус | укр
» » Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

Необычная форма ванной

Центральне місце в ремонті ванної кімнати займає вибір дизайну. Тому і важливо розробити і затвердити дизайн ванної кімнати ще перед початком самого ремонту. Це дозволить заощадити час при досягненні бажаного результату. При розробці дизайну потрібно пам'ятати, що ванна кімната повинна бути функціональною, практичною, елегантною і зручною саме для вас.

В залежності від обраного стилю відбувається підбір всіх необхідних елементів для ванної: сантехніки, освітлювальних приладів, меблів, гарнітуру і матеріалів для оздоблювальних робіт.

Не так важливо, вирішили ви підібрати дизайн ванної кімнати самостійно або звернутися до фахівців, і вам потрібно знати деякі особливості цієї справи.

Не для кого не секрет, що неякісне виконання робіт з прокладкою або ремонтом труб у ванній кімнаті (системи водопостачання) можуть послужити причиною протікань в місцях недостатньої герметизації швів. Тому важливо, що б такі роботи були виконані фахівцем-професіоналом.

При встановленні електропроводки й освітлювальних приладів, в першу чергу, повинні бути дотримані всі необхідні норми безпеки. Так само, для подальшого зручності, потрібно визначити кількість і місце розташування розеток і вимикачів. Розетки повинні мати заземлюючий стрижень і бути водостійкими.

Ванная в светло-сливочных тонахОсвітлення у ванній встановлюють як основне, так і робоче біля дзеркала, так само використовують додаткове підсвічування для декоративних елементів. Важливо знати, що яскравість освітлення залежить не тільки від потужності лампочки, але також від ступеня поглинання світла самим приміщенням. Темні стіни і стелі, фактурні поверхні або елементи з темної деревини поглинають світло набагато інтенсивніше, ніж світлі і гладкі поверхні. Поліпшити якість освітлення у ванній кімнаті допоможуть дзеркала.

У наш час вибір ванни дуже широкий. Головне, на що варто звернути свою увагу, це на форму ванної і відповідність її розмірів приміщенню. Саме це визначає її місце в кімнаті. Вона може бути класичною, кутовою, або замість неї можна поставити душову кабіну. Зараз користуються великим успіхом гідромасажні ванни, але вони не всім доступні через високі ціни. Вибирати ванну слід спираючись на свій смак, свої уподобання. У випадку виникнення сумнівів, вам допоможе фахівець-проектувальник, який порадить яка форма найбільш підійде у вашому випадку.

Розробку дизайну доручіть фахівцям, а для себе залиште приємне - вибір варіантів. Так ви зможете займатися своїми звичними справами, не відволікаючись на ремонт. І Ви ще довгий час будете насолоджуватися плодами професійної роботи.

 

 

Баланс влади
Преображення їдальні
Ідеї для ванної кімнати

 

итальянская ванная Стильная сантехника
Способи візуального розширення ванною
Ванна в стилі Прованс
Ідеї сучасного стилю ванній

 

«Дизайн ванної кімнати»